Czy to nie jest nieuprzejme cały czas otrz. SMS od 73100?

Jak mogę z tym skończyć, bo na początku było tak… Prosimy wysłać jeden pusty sms na 8037, potem następny i następny i … Potem Wysłać na numer 73100 (opłata 3,66zł) Raz wysłałem i cały czas ( co 6 Godzin przychodzą mi SMS’y od tego numeru) :evil: :evil: Nie dość, że straciłem dużo kasy ( mam na abonament fona) to jeszcze mnie okłamali, że wysłać smsa na ich “darmowy numer” :roll: :roll: :roll: I co mam zrobić, żeby mi już ci cwaniacy niie wysyłali SMS’ów???

:evil: :evil: :cry:

PLease HELP ![-o<

tzn. jakieś konkursidło? eh. wystarczyło, że ja raz gdzieś wysłałem smsa ( kupiłem jakieś konto premium na jakimś serwisie), wklepali sobie mój nr i nie odpuszczali chyba przez kilka miesięcy. tzn co chwila jakieś reklamy. myślę , że z czasem system przestanie wysyłać - ze względu na brak Twojej reakcji - uzna Cię za nie aktywnego itd.

też kiedyś wysłałem.

Na początku przychodziło pare sms dziennie, a teraz spokój. Raz na miesiąc coś wyślą.

reguła jest prosta. numer na który wysyłamy sms’a decyduje o cenie… wygląda to następująco:

Najprostszą metodą na dowiedzenie się ile przyjdzie nam zapłacić za wysłanie takiego SMS-a jest analiza jego numeru. W czterocyfrowym formacie 7xxx druga cyfra oznacza koszt wiadomości. Tak więc płacimy tak:

71xx zapłacimy 1 zł + VAT (w sumie 1,22)

72xx zapłacimy 2 zł + VAT (w sumie 2,44)

73xx zapłacimy 3 zł + VAT (w sumie 3,66)

74xx zapłacimy 4 zł + VAT (w sumie 4,88)

75xx zapłacimy 5 zł + VAT (w sumie 6,00)

76xx zapłacimy 6 zł + VAT (w sumie 7,22)

77xx zapłacimy 7 zł + VAT (w sumie 8,44)

78xx zapłacimy 8 zł + VAT (w sumie 9,66)

79xx zapłacimy 9 zł + VAT (w sumie 10,98)

Sms na numer 9xxxx - koszt powyżej 19 zł, a po wliczeniu VAT-u wyjdzie około 23 zł.

EDIT: a tak przy okazji… czy Ty (autor tematu) nie robisz sobie jakichś jaj za przeproszeniem ^^? Jeden temat: prosisz o pomoc przy wyborze stojaka na rowery. A tutaj jako naiwny użytkownik telefonu komórkowego piszesz, że automat rozsyłający sms-y jest nieuprzejmy… o co chodzi?

Haha… Zablokowałem ich :stuck_out_tongue:

da się zablokować wszystkie tego typu reklamy smsowe?

Nie wiem czy wszystkie, ale wiem, że tą można :slight_smile:

Trzeba wysłać smsa o tresci STOP zeby zaprzestali wysylania smsow. A tak w ogole to polecam przeczytac regulamin http://www.pusty-sms.pl/reg.html

Wysłać im takie coś z gotowego szablonu

http://pokazywarka.pl/678085-2/

Mi przysyłali z 7400 (konkurs z BMW), po mejlu ucichli.

A tak ogólnie to trzeba czytac regulaminy zeby pozniej nie bylo niedomowien. W regulaminie wszystko jest dokladnie opisane. Jest cennik i wzmianka o tym ze organizator ma prawo do wysylania okreslonej ilosci smsow dziennie. Moim zdaniem loteria jak loteria. raz sie wygrywa raz nie, na tym polega zabawa.