Czy to są oryginalne słuchawki HPM 70?


(Larry Bigl) #1

Witam, czy słuchawki z linku poniżej są oryginalne?

http://www.allegro.pl/item427946864_now ... kazja.html


(Dan Kol) #2

polecam ten temat

http://centrumse.pl/forum/Jak-poznac-or ... 17060.html

tez ostatnio kupowałem te słuchawki i dałem sobie jednak spokój z allegro poszedłem do sklepu dałem 50zl i mam pewność ze mam oryginalne słuchawki ;p

według mnie te słuchawki nie sa oryginalne <-- coś za tanio


(Legia 87) #3

bo komentarzach sprzedającego to ja bym wątpił w ich oryginalność, a co za tym idzie jakość... :!:


(Larry Bigl) #4

Pech jest taki, że już je zamówiłem i doszły dziś, miały to być słuchawki dla mamy bo ja mam od swojego SE na bank oryginał. Właśnie po jakości słychać, że są gorsze. Teraz pytanie co moge zrobić by je zwrócić, odzyskać pieniądze? Bo chyba mam prawo, skoro przedmiot opisany jest jako oryginał, w opakowaniu niby oryginalnym to oszustwo. Co można zrobić?


(system) #5

Masz siedem dni na odesłanie kupionego przedmiotu i muszą zwrócić ci pieniądze. Tylko wysyłka na własny koszt :stuck_out_tongue:


(Larry Bigl) #6

a wyczytałem, że jest to odstąpienie od umowy z powodu niezgodności towaru, w związku w czym koszty musi ponieść sprzedajacy.


(system) #7

Zadzwoń do niego i pogadaj ale najpirw spisz sobie paragrafy i postrasz go nimi (to podziała napewno :stuck_out_tongue: )


(Larry Bigl) #8

Nr telefonu jest do anglii, towar wysłany z Polski, jest gg ale nie odpisuje wysłałem email z żądaniem odpowiedzi do środy.