Czy to się da zrobić?

W końcu kupiłem nowy komputer z systemem Windows 11 i jest pewien problem z OFFICE 2007! Niby wszystko działa bo działa, ważne że coś napisać można. Mam legalną wersję tego Office ale w opcjach aktualizacji ciągle widnieją aktualizacje właśnie Office 2007. Wiadomo że już jako tako wsparcia nie ma i pytanie; czy da się w jakiś sposób wyczyścić te aktualizacje?

pytanie jest niezrozumiałe. To chyba dobrze, że są na liście. 2007 ma dziesiątki aktualizacji, całkiem potrzebnych. One się nie chcą zainstalować?

Można rozważyć kupno Office 2024 w przyszłości (unikniesz aktualizacji jakie nie chcą się instalować lub luk jakich MS nie załata w 2007 - instalator 2024 raczej nie będzie umiał usunąć KB dla 2007 z systemu).

Dlaczego pytanie niezrozumiałe? Otóż tak gdy klikam, mowa o Windows 11 to widnieją wszystkie wymagające aktualizacje ale przyjacielu nic z tego bo daję aktualizuj i klapa nic nie działa a to dlatego że od dawna nie ma wsparcia dla Office 2007! więc myślałem że będzie można to jakoś wyłączyć ale nie widzę takiej opcji…

Co do kupna, zgoda tylko nie dla emeryta zaglądałem na ceny tego 365 ale sporo i to tylko na rok wiec dałem sobie siana i przeszedłem na darmowy Word…

Ja mam też Office 2007 i wszysko się aktualizuje bez problemów.

Darmowy to jest Libre lub open Office, a nie Word.

Wersja 2007 powinna działać, aczkolwiek IMHO gorzej od tych darmowych, aktualizacje się powinny zainstalować.

O to chodzi?

Tak pewnie zadziała dzięki! i działa a chodziłem w koło tego jak kot wokół własnego ogona a to tak proste. Bardzo dziękuję bo jednak czasami człowieka coś zamuli tych w moim wieku!!