Czy to urządzenie będzie działać w sieci PLAY

Mam pytanko, czy modem z poniższego linku będzie działał poprawnie w sieci LTE z Play (oczywiście zakładając, że jestem w zasięgu nadajników LTE)?

 

http://www.aliexpress.com/item/AT-T-Sierra-Wireless-Mobile-Hotspot-WiFi-Elevate-4G-MiFi-Router-Aircard-754S-Free-Shipping-Drop/32303924271.html

 

Jeśli jednak ten modem nie spełnia wymagań odnośnie częstotliwości, czy może innych, to prosiłbym o polecenie innego modelu (koniecznie z routerem) w cenie do 200zł.

3G zadziała, LTE nie. To urządzenie zapewne nieprzeznaczone na europejski rynek.

To urządzenie obsługuje LTE na częstotliwości 700/1700 MHz i jest przystosowane na rynek amerykański, a w Polsce jest 800/1800 MHz.

Dziękuję za odpowiedzi, a czy dostanę podobne urządzenie działające na “polskich” częstotliwościach w cenie do ok. 200zł?

W polskich sklepach nie spotkałem tak tanich routerów ze zintegrowanym modemem LTE, a przeglądają azjatyckie sklepy zwracaj uwagę na częstotliwości. 800 i 1800MHz w LTE to konieczność, ale play działa także testowo pod 2100MHz.

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje i pomoc.