Czy to wina XP-eka

Witam! Jaka może być przyczyna tego,że nie są widoczne “sterowniki zaawansowane” w “opcjach” “regulacji głośności”? Nie mogę sie do nich dostać, by skonfigurować tam wzmocnienie mikrofonu dla programu skype?.. i prawdopodobnie dlatego nie działa mi mikrofon (ja słyszę a mnie nie). czy to wina mojego systemu XP?

Witam! Jaka może być przyczyna tego,że nie są widoczne “sterowniki zaawansowane” w “opcjach” “regulacji głośności”? Nie mogę sie do nich dostać, by skonfigurować tam wzmocnienie mikrofonu dla programu skype?.. i prawdopodobnie dlatego nie działa mi mikrofon (ja słyszę a mnie nie). czy to wina mojego systemu XP?

Wina raczej sterowników-albo źle zainstalowane albo nie włączyłeś jakiejś opcji.

sterowniki wrzucałem już kilkakrotnie i dalej nic. Opcje już przestudiowałem od A do Z…i dalej niemoge dostać się w stery

Może ten temat będzie pomocny - masz kilka rozwiązań :

viewtopic.php?f=2&t=234388

A jeszcze mam kilka… :slight_smile:

herek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. TEMAT POMOCNY

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.