Czy to wolno wyłaczyć z autostartu?

Czy mogę wyłączyć te programy/procesy… z autostartu ?

Oto one:

  1. Microsoft Office.Ink

  2. OpenOffice.ux.pl 2.0.Ink

Możesz

To jest tzw “szybki start” od tych programów, możesz to wyłączyć w ich ustawieniach.

W przypadku OpenOffice kliknij PPM na ikonkę w trayu i tam możesz to wyłączyć, w MSO nie znam szczegółów, bo nie używam tego programu.

Ja używam MSO i polecam to usunąć to zwalnia tylko system

A co myślisz o OpenOffice.ux.pl 2.0 ? To też można odinstalować ? nie sypnie się wtedy system ??

Dlaczego miałby sypnąć się system? Do tego po co trzymasz takie starocie? Odinstaluj i zainstaluj wersję 3.3.0-1 http://www.ux.pl/openoffice/?page=download

Jednak wstrzymam się z instalacją nowej wersji

_nek | 18.12.2010 22:31 #391

Potwierdzam brak możliwości uruchomienia 3.3 w WinXP. Nigdy dotychczas nie zauważyłem takiego problemu produktem firmy UX, a korzystam z ich wersji OpenOffice już od bardzo długiego czasu. I jeszcze jedna uwaga. Po skorzystaniu z przywracania systemu w XP starsza wersja OpenOffice.ux 3.2 już może nie uruchomić się poprawnie! Pomaga solidne czyszczenie rejestru systemowego.

zztop (niezalogowany) | 17.12.2010 21:17 #390

Mam taki sam problem jak poprzednicy. Na nowym systemie przy próbie uruchomienia pojawia się monit o konieczności ponownej instalacji ze wzgledu na niewłaściwą konfiguracje… Czy ktoś w końcu rozwiązał problem? O co w tym chodzi

Radek68 | 17.12.2010 13:59 #389

Potwierdzam - ta wersja ma jakiś problem ze sobą: po zainstalowaniu na czysty system wyświetla komunikat o błędnej konfiguracji i obiecuje, że powtórna instalacja rozwiąże problem. Oczywiście nie rozwiązuje.

Po zainstalowaniu wersji 3.2 problemu nie ma.

Nicco Teen (niezalogowany) | 17.12.2010 9:28 #388

Podobnie jak Ryszard (2) nie mogę zaistalować nowej wersji na jednym z komputerów. Podejmowałem wielokrotne próby bez rezultatu. Wciąż powtarza się propozycja ponownej instalacji. Na obu komputerach mam Windows XP.

I druga sprawa. Czym różni się OpenOffice.ux od OpenOffice.org?

danielos17 | 16.12.2010 14:27 #387

Właśnie przesiadłem się na niego z OPenOffice.org 3.2.1. Zobaczymy jak długo go zniosę

Anonim (niezalogowany) | 15.12.2010 17:20 #386

NIC CIEKAWEGO

Ryszard2 (niezalogowany) | 14.12.2010 17:56 #385

Na dwóch różnych maszynach z winXP, na których wersja 3.2 działa nie udaje się uruchomić tej wersji.

W komunikacie błędu jest coś o konfiguracji i “obietnica”, że powtórna instalacja pomoże. Powtórne użycie instalatora i wybranie “Napraw” nic nie daje.

Ps. Znasz się na ccleanerze? to weź odpisz. Pliss ![-o<

jak-usunac-puste-wpisy-menu-start-programy-t429659.html

Dziwne, dla testu instalowałem tą wersję na firmowym XP i działała bez problemu.

Ewentualnie zainstaluj tą wersję: tego: http://pl.openoffice.org/product.download.html