Czy to wypracowanie na temat sieci jest poprawnie napisane?

Tytuł pracy: Przedstawienie podziału lokalnych sieci komputerowych, biorąc pod uwagę ich technologię przetwarzania danych.

Witam. Miałem napisać wypracowanie na podany wyżej temat.

Napisałem, gościu powiedział, że niby to jest wszystko nie tak jak powinno być. Faktycznie?

Proszę kogoś obeznanego w temacie o to by mógł potwierdzić lub zaprzeczyć kto ma rację.

Tu załączam to co napisałem.

http://przeklej.org/file/eInKGY/Michal. … SG.Elk.doc

Kazał mi to poprawić, ale co ? Nie wiem. Jestem zielony.

Michale, na wstępie - po przeczytaniu pytania i otwarciu dokumentu najpierw pomyślałem, że rozpoczynasz właśnie gimnazjum - jestem pod wrażeniem, że masz min. 20-21 lat (3 rok studiów?) - tak zredagowanej pracy bym chyba nawet nie czytał… zostawmy to na chwilę…

Sam temat pracy przedziwny - jesteś pewny, że dokładnie tak od brzmiał?

Inna sprawa: wskaż proszę na co mamy patrzeć poza tym, co jest przeklejone z internetu http://goo.gl/UcEIf8 (http://www.bryk.pl/wypracowania/pozosta%C5%82e/zarz%C4%85dzanie/18745-charakterystyka_informatycznych_system%C3%B3w_zarz%C4%85dzania.html).

No tak, temat dokładnie tak brzmi -> Przedstawienie podziału lokalnych sieci komputerowych biorąc pod uwagę ich technologię przetwarzania danych.

No faktycznie, większość po prostu skopiowałem z podanej przez Ciebie stronki :slight_smile: Bo cóż miałem robić. Informatykiem nie jestem.

Temat z choinki wzięty to i wykonanie również beznadziejne - wiem to i jestem świadomy.

Przede wszystkim to co tam jest napisane czy skopiowane nie trzyma się nawet tematu, nie wspominając, że to w ogóle jakiś bezsensowny bełkot. Coś tam jest wspomniane o podziale sieci, ale jak to czytam to mam wrażenie, że jest to tylko dodatek i cała treść nie jest skupiona w ogóle na temacie lub wstęp jest zbyt długi, a treści właściwej praktycznie brak. Moim zdaniem, gościu miał rację.