Czy to zdjęcie jest brzydkie?

:?

Do cyfrówki to mu jeszcze sporo brakuje

napisalem PRAWIE JAK

A moje zdjęcie w podanym linku niżej z Noki 6230i 1.3 Mpix

to mój pies

Zdjęcie z tego Samsunga przeciętne.

Wykonano za pomocą urządzenia: SAMSUNG

Model urządzenia: SGH-E250

Taką informacje mam we właściwościach zdjęcia Blackhawk

Opera nie kłamie :slight_smile: Ładne to to zdjęcie nie jest!

Zobaczcie to!

Zdjęcie zrobione rok temu w Bornym Sulinowie, aparat SE W800i R1BC002 w trybie makro…

5a4f5a4a82ee073fm.jpg

N73 zmniejszone i lekko pojaśnione w photoshopie

fe3dfce7fd9a4f07.jpg

“Cziter”, to się nie liczy :stuck_out_tongue:

Myślę, że każdy zna możliwości aparatu N73, jest świetny i bez pomocy PS’a sobie znakomicie radzi :slight_smile:

ej co wyście sięna tego samsunga e250 wszycsy uwzieli, to dobry telefon, ale raczej dla biznesmenów, a nie dla młodzirzy, pod tym względem nie umywa się do w200i, którego sam posiadam

:shock: :o

No co ty, w200i jest daremny, ten samsung ma przynajmniej bluetooth i edge.

w e250 da się zrobić 100 razy lepsze zdjęcia tylko trzeba umieć sobie dobrze ustawić :wink:

Wiem :frowning:

Źle poustawiałem.

Doradź najlepsze ustawienia :smiley:

gdziekolwiek jesteś (na polu w pomieszczeniu itp.) musisz z trybu AUTO przestawić na taką świeconcą się żaróweczkę no i nie oszukujmy się jest to aparat 0,3 megapixela i rozdzielczość ustaw na 320x240 teoretycznie rozdzielczość mała ale ja wrzuciłem takie zdjęcie na kompa trochę powiększyłem poprawiłem programem i wydrukowało mi się poprostu cudo t/z jak się ma dobrą drukarkę ja mam druarkę specjalną do zdjęć :stuck_out_tongue: i jakość wydruku nie zwalajcie na komórkę tylko na drukarkę jak się ma szajską to tak jest :wink:

Złączono Posta : 10.07.2007 (Wto) 13:22

ale przecież i tak kupujesz SE to po co ja Ci to mówię :roll: …

Złączono Posta : 10.07.2007 (Wto) 13:27

przepraszam pomyliłem się na polu musisz jednak urzywać tego słoneczka (bezwzględu czy słońce czy deszcz) zamiasta zaświeconej żaróweczki tą tylko w pomieszczeniach

Narazie używam Samsunga.

:roll:

pierwsza fota jest wyraznie przeswietlona i widać też problem z kontrastem:( duzy

na drugiej wyrazna zmora, moze to kwestia zoomu??

dalsze fotki są robione aparatami zupełnie innej klasy, więc nie ma co porównywać. Co do foty Hehee, spory problem z doborem ekspozycji (zbyt duze różnice światel rozpraszają zupełnie nipotrzebnie), ale to jest raczej kwestia praktyki i wiedzy o fotografi samej w sobie. :slight_smile:

chociaż mam ten telefon zagłosowałem zdecydowanie na TAK ponieważ nie można robić zdjęć w trybie AUTO ponieważ zdjęcia wychodzą wtedy jak zamglone i dominuje w nich kolor niebieski trzeba ustawiać tryby aparatu zgodnie z warunkami atmosferycznymi i warunkami naświetlenia. Np. wszyscy podniecają się tym zdjęciem z k750i (ja też :wink: ) a tutaj autor doskonale dostosował aparat do bezchmurnego nieba :slight_smile: .

Moje zdjęcie i tak wymiata :stuck_out_tongue:

skora jak wszyscy dają foty z swoich komórek… TO JA JEŻ DAM :mrgreen: :mrgreen:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 4a661.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 8e44f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 2e6fc.html

Foty robione se k750i