Czy TornadoSim zadziała na SE k550i?

Witam!

Takie pytanie, bo nie chce zrzucać simloocka z telefonu (era) a chce sobie wrzucić karte z plusa. Słyszałem o czym takim jak TornadoSim, że to taka mała karta którą wkłąda się pod karte sim, ale trzeba wyciąć dziure w sim, czy to niczemu nie groźi? Czy zadziała pod SE k550i? Czy ktoś to już próbował na tym telefonie?

Karty nie popsujesz, ale niewiem czy to działa. Lepiej to zdjąć simlocka. Smoka zdejmiesz w domowych warunkach przez zwykły kabel USB. Smoka zdejmiesz za freeko, a ta karta kosztuje ok 30zł.

No tak, ale lepiej dać te 30 zł o mieć jeszcze gwarancje niz potem żałować :? Używał ktoś już tego użądzenia na moim telefonie?

Smoka możesz założyć i masz dalej gware, bo go się zdejmuje takim patchem i jak go ponownie wgrasz to znowu jest.

Tak ale słyszałęm że to podobno do tego modelu to ciężka sprawa :? Znaczy że trudno :frowning:

Kto Ci tak powiedział?? Jak też mam k550i i to trwa pare minut i jest łatwe.

a ja wiem z wlasnego doswiadczenia ze po zdjeciu i zalozeeniu smoka zostaje slad w kom i jak ktos naprawde sie uprze to to znajdzie. do tego oddalem kiedys kom na reklamacje i zalozyli mi taki nowy smok ze w zadnym serwisie nie mogli zdjac dopiero po 2 miesiacach poszlo mysle ze w nagrode za to ze odkryli taki slad po zdjeciu i zalozeniu

leonb270377 , Ślady owszem są, ale w serwisach najczęściej nie sprawdzają logów. Ja oddałem fona ze zmienionym softem do autoryzowanego serwisu SE i naprawili mi fona na gwarze (wymienili płytkę PCB).

Wgrali Ci pewnie najnowsze oprogramowanie i w tym najnowszy CID, który nie był jeszcze złamany i dlatego były problemy ze smokiem. Niewydaje mi się żeby oni to zrobili w nagrodę za ślad w grzebaniu w fonie.

dlatego pisze w temacie tego tornado ze to loteria jak kom padnie i odkryja to lipa albo po gwar albo dokucza nowym smokiem tak jakby kom mial pozniej 2 miechy lezec na polce jak moj-lipa nie polecam zabawy z smokiem. wiem tez ze pierwsze na co zwracaja uwage to ustawienia wap czy sa np na plus jezeli smok byl plus . trzeba pamietac by wrazie czego odpowiednie wprowadzic - ale nie zawsze mozna -jak padnie kom na max -

Dobra dzięki wszystkim za info o smoczku, ale NIE chę go ściepywać tylko kupić TornadoSim i sie pytam czy ktoś już testował to na tym modelu bo słyszałęm że szanse sa 50% że sie uda :?