Czy TRO-403 będzie lepszy od TRO-626?

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=23 … -zasilacza

Ma ona z przodu wentylator 120 mm więc jest dobry wciąg. Ogólnie zależy mi tylko na temperaturze i cenie :slight_smile: Obecnie mam http://www.arest.pl/produkt/3941/TRACER … lasciwosci nie ma ona z przodu wentyla, więc pytam się, czy temperatury by się poprawiły, chodzi mi o chociaż te 3 stopnie, naprawdę nie o jakieś wielkie wartości :slight_smile: Na tył tej obudowy dałbym jeszcze wentyl 80 mm.

Dodam jeszcze, że cienkie blachy i rezonans podczas wczytywania płyt zupełnie mi nie przeszkadzają :slight_smile: Obecną obudowę zmieniam głównie z uwagi na jej wygląd, sprawuje się ona w sumie dobrze i naprawdę nie rozumiem narzekań na obudowy tego typu :slight_smile:

Lepiej dopłacić do Brutusa 310/410 albo CM Elite 311. Jeżeli masz płytę mATX, to możesz się zainteresować Zalmanem T1 - kosztuje tyle co ten Tracer, a jest dużo lepiej wykonany

Właśnie chodzi o to, że nie mogę nic dopłacić :slight_smile: A płytę mam tą “dużą” ATX.

Jaki jest sens zmieniać obudowę z bardzo słabej na produkt takiej samej jakości? Proponuję poczekać na przypływ gotówki i dopiero pomyśleć nad zakupem…

Nie chodzi mi o jakość tylko temperaturę -,- Zmieni się pozytywnie?

Nie, bo ta obudowa to piekarnik, w dodatku słabo wykonany.

Jeżeli chcesz poprawić przepływ powietrza w obudowie (przez co zmniejszysz temperatury podzespołów), to dozbieraj minimum do Brutusa 410 albo CM Elite 311.

Ludzie ja nie uzbieram, a do grudnia nie będę czekał -,- Niby czemu ta obudowa to piekarnik, zależy mi tylko żeby była lepsza od obecnej, która właściwie cyrkulacji nie ma, nawet najmniejszej -,-

To piekarnik, bo nie ma praktycznie żadnego przepływu powietrza. Jeżeli chcesz poprawić temperatury to kup przynajmniej coś takiego: http://www.ceneo.pl/14747022;0280-0.htm … ick_scroll

Wg mnie lepiej jest wydać 130 zł na porządną obudowę, niż potem zmieniać obudowy za 90 zł, bo okazały się piekarnikiem. :wink:

Ja naprawdę nie mam kasy, a ta moja obecna również nie ma przepływu powietrza, a ta chociaż z przodu nawiewa -,-

Co z tego, że Ci z przodu nawiewa, skoro zapewne samo wnętrze nie zapewnia swobodnego przepływu powietrza, o przepustach na kable nie wspominając. Szukaj obudów z serii CoolerMaster Elite, SilentiumPC Brutus. Kupno obudowy przy Twoim obecnym budżecie mija się z celem.

Dodane 12.03.2013 (Wt) 12:29

Tak żem czuł. Ta “obudowa” nie umożliwi Ci prawidłowego ułożenia kabli ze względu na brak przepustów, przez co szanse na spadek temperatury są nikłe. Wieelki nawiew na przodzie nic Ci nie da, skoro będzie “burdel” w kablach i całe powietrze z wentylatora na przodzie będzie się rozbijać o te kable.

No dobra ale raczej jej nie pogorszy, a w układaniu kabli mam dosyć wprawy :slight_smile: Tak w sumie to ja ją głównie biore z uwagi na odczucia wizualne, do schładzania zaprzęgnę CoolerMaster Hyper TX3 Evo z dodatkowym wentylatorem :slight_smile:

Jak nie masz przepustów to i dobry Boże nie pomoże :stuck_out_tongue: . Skoro chcesz mieć obudowę z turbiną z przodu, porozglądaj się może za budą Aerocool Jet Master. Jeśli jednak nie zależy Ci na stabilności czy funkcjonalności, weź Trace$hita :wink: .

Obudowa przybyła, wszystko udało się złożyć, takie efekty:

3163d1366705367-galeria-nasze-obudowy-bez-nazwy.jpg

Kabelki upchnięte z tyłu, nic nie zakłóca przepływu powietrza :smiley: