Czy tu na forum jest ktoś poniżej 18 lat

to co w pyt bo jak czytam wątki to wydaj mi się że nie :smiley:

Dodane 03.09.2011 (So) 21:58

a pytanie z ciekawości :smiley:

Jest takich bardzo dużo - po wypowiedziach niektórych widać, że mają dużo poniżej 18 lat.

a tak z ciekawości “pan” ma powyżej

kliknij na nick danej osoby - jesli ta osoba wprowadziła Swój wiek, to go zobaczysz.

PS. Jest taka zasada -w internecie (na forach itp) sobie nie “panujemy”

no tak :smiley:

O kurka wodna:) Dobrze że ja nie wpisałem swoich 25 lat :lol: (już niedługo znowu urośnie o 1)

Bawią mnie niektóre kobiety - mają nick xxx80, podpisują się ze maja 26 lat, a de facto 35. Zawsze mam zagwozdkę czemu one tak mają:)

To pytanie powinno być postawione raczej “Czy tu na forum jest ktoś powyżej 18 lat?”…

Zaś mnie się wydaje, że to pytanie to w ogóle tutaj pasuje jak wół do karety … choć przyznam że widywałem już przypadki wręcz kliniczne i terminalne. 8)

Angela, było zrobić ankietę z pytaniem “ile masz lat” i dwie odpowiedzi a.“mniej niż 18”, b.“więcej niż 18lat”. Bo tak stawiając pytanie to pewno się nie dowiesz, tego o co pytasz :stuck_out_tongue:

Gdzie napisałem, że każdy i że chodzi o głupoty?

Wszystko to kwestia wychowania, ja mam 19 ;]

Jak się rejestrowałem na forum 18 nie było ;]

Ogólnie każdy może nie mieć tych 18 mi to nie przeszkadza (w końcu to moja grupa wiekowa), ale jak już zacznie się o coś rzucać, “wypisuje głupoty”, ogólny brak rozgarnięcia, błędy etc to rzuca się w oczy to iż tej dojrzałości mu brak, ja też nie uważam się za całkowicie dojrzałego (nie powstrzymuje się przed uwagami nie na miejscu, potrafię kogoś obrazić w taki czy inny sposób) jednak każdy jest taki jaki jest ;]

Chodziło mi o formę wypowiedzi a nie o treść (jej zawartość)

Popatrz sobie od dziś dokładniej na niektóre posty/wątki, to zobaczysz, bez sprawdzania kto ma naście lat.

:wink:

aha :slight_smile: ciekawa rozmowa :stuck_out_tongue:

To jak?Wiesz już,co chciałaś?Żeby sprawdzić czyjś wiek trochę się naklikasz,ale skoro jest Ci to tak potrzebne…

pytałam tylko z ciekawości… tak z nudów :smiley:

Gratulacje…

To forum to nie internetowy śmietnik,na którym każdy robi co chce(jak Onet),tu zakłada się wątki w jakimś celu.

Z nudów już pisać mi się nie chce.

Sorki