Czy Ubuntu upodabnia się do Visty?

Dla mnie na tyle ładny, że używam go w moim Ubuntu.

Tak Compiz to osobna aplikacja a nie jakaś odpowiedź na aero z resztą historia projektu jest starsza niż początki aero to nie ma o czym mówić :stuck_out_tongue: Co do efektów to nie ma tam w cale w porównaniu do CF to blado to wygląda :slight_smile:

Microsoft od zawsze wzorował się na systemach firmy Apple, chociażby wprowadzając środowisko graficzne do swojego systemu.

Pozdrawiam!

Według mnie Linux upodabnia się do Visty tracąc na tym na szybkości… Patrzmy np Linux Mandriva Xtreme i Xtreme2 wygląd ma bardzo podobny do Visty prawie taki sam, starają się jak najbardziej upodobnić Do Visty i w ogóle do Windowsa aby ułatwi obsługę systemu, no dobrze tylko, że tracą na szybkości oraz stabilności, Vista uruchamia mi się w niecałe 10-13 sekund, a Ubuntu 7.10? ponad 30 to samo Mandriva.

Mayron

Windows i Linux mają całkiem inne mechanizmy uruchamiania…

Linux uruchamia całkiem inne rzeczy podczas startu i windows całkiem inne… Nie da się tego porównać.

Ale przeciętnego użytkownika nie obchodzi co uruchamia i po co tylko ile się uruchamia czyli jak szybko :wink: Mi to lata co Windows lub Linux będzie uruchamiał ważne tylko aby to robił szybko.

mógłbyś to udowodnić - oraz napisać co to za Vista ??:slight_smile: bo jak home basic to nie ma się co dziwić :wink: ilość futuresów jest znikoma.