Czy udostępnienie poza lokal neostrady jest legalne?


(Allegretto14) #1

Mam pytanie odnośnie live box...ale niechce zakładać nowego tematu :Moj sąsiad ma live box ? Pociągnąl kabel do drugiego sąsiada co mieszka obk drzwi ? no i ten teraz tez ma neta ?CZY TO JEST LEGALNE ?Jezeli NIE to prosze podac link gdzie to mozna zglosic..ja jestem uczciwy wiec czemu on ma okradać..


(system) #2

legalne nie jest - wal pismo do prokuratury - tylko potem się nie dziw jak na podwórku ktoś powie - zobacz synku - tak wygląda kapuś :stuck_out_tongue:


(Pawelrosol) #3

polska88 he przepraszam ze tak pisze i w ogole ale smieszny jestes :stuck_out_tongue: Zaloze sie ze w domu masz conajmniej 10 nielegalnych plyt, mase muzyki i innych programow. Pozatym jezeli inny cos ma ciesz sie z nimi, zrobili walka i maja oby jak najdluzej.A to nie twoja sprawa i nie powinienes sie mieszac. Pozdrawiam i szczesliwego nowego roku :wink:


(artide2) #4

nie wspomnę o okradaniu swoich abonentów przez TP!!


(Agatonster) #5

otrzymał odpowiedź:

Jogus założył:

nie biorąc pod uwagę oświadczenia:

Abstrahując od tematu, mam pytanie do Jogus - dlaczego zakładasz, że wszyscy muszą piracić, posiadać nieleglne oprogramowanie, płyty ?

Czyżbyś mierzył wszystkich swoją miarą ?

Ja nie posiadam tego, co sugerujesz, skoro polska88 twierdzi, że jest legalny, nie zakładam z góry, że tak nie jest...

Nie będę dalej tego komentowal, ale zastanów się głębiej nad sensem tego, co piszesz na Forum promującym legalność, gdzie praktyki ukazane przez polska88 , są uważane za naganne.

Pozdrawiam


(M Ankiewicz) #6

A po co siebie i wszystkich dookoła okłamywać i wmawiać, że tak nie jest? Większość osób czytających tego posta właśnie jedzie na pirackim Windowsie, połowa softu na dysku to crackowane triale + 30 filmów i 30 GB muzyki na dysku pobranych z p2p.

"Promować legalność" sobie można, ale nie wiem dlaczego z piractwa robicie temat tabu, chociaż takie są fakty.


(system) #7

Mi się ten post kojarzy z zazdrością albo z czym innym. Możliwe że polska88 pisze z kafejki a sam nie ma pieniedzy [przyznam tez nie mam na neo, tylko na takie byle co miastowe] i zazdrosci. Albo sąśiad nie chciał użyczy jemu neostrady.


(JNJN) #8

m4rciniak

Problem omawiany wielokrotnie,każdy powinien tak robić,aby było to zgodne z obowiązującym prawem i jego sumieniem - jeśli jest inaczej ponosi tego konsekwencje i tyle i nie ma co tu gdybać,że sąsiad/kolega/ktoś ma to i może,a ja nie.


(Centrumopowiastek) #9

Dokładnie.

Najbardziej mi się podobało gdy pewnego użytkownika, który na tym forum bardzo tępi piractwo, zobaczyłem na forum warezowym pytającego o już przemilczę... :stuck_out_tongue:

[