Czy utracę gwarancję po usunięciu sim locka z Nokii 5220?

Witam.

Obecnie mam SE K550i na abonament w Erze, więc muszę zostać przy tej karcie, ale chciałbym zmienić telefon. I mam pytanie…czy jeżeli kupie Nokię 5220 z Allegro co ma blokade sim lock np. Plusa to stracę gwarancję? Pytam, ponieważ Nokia np. z blokadą kosztuję 300-350 już, a bez 450 nawet…więc taniej bez blokady. Szukałem też takiej Nokii z blokadą na Erę, ale znalazłem raptem jedną ofertę. Jak to rozwiązać?

Pomóżcie mi też wycenić K550i.

Mam go niecały rok, jest w stanie bdb-, ponieważ nosi ślady użytkowania normalnego mimo tego, że noszę go w pokrowcu. Mam do niego pudełko, wszystkie instrukcje, papiery, gwarancję, wszystkie oryginalne filie (nawet tą z wyświetlacza), ładowarkę, słuchawki, CD. Bateria trzyma 4-5 dni (dużo piszę sms-ów i czasem dzwonię). Dostałem do niego też słuchawkę BT. Jest to JABRA BT2010. Jest nowa, gdyż jej w ogóle nie używałem, tylko raz włączyłem żeby zobaczyć czy działa w ogóle.

Będzie to wszystko wartę 300zł?

Jeśli ściągniesz simlocka to stracisz gwarancje. a co do se to możesz go wystawia za 300 zl choć chodzą taniej:)

Co do gwarancji, to tak jak kolego wyżej napisał -> zdjęcie simlocka=utrata gwarancji choć niektórzy twierdzą, że według prawa tak nie powinno być, ale ciężko jest wygrać z operatorem.

Co do Twojego k550i, to ciężko będzie Ci tyle za niego osiągnąć. Zobaczy sam po ile się kończyły takie modele http://allegro.pl/search.php?string=k55 … ry=165&p=1

To nie ma co kombinować z tą blokadą.

A co do telefonów to tak w ogóle opłaca mi się wymieniać mojego SE na tą Nokię? Nokie ma lepszy odtwarzacz?

Do SE mam przejściówkę na mini-jacka i słuchawki Creative. To w takim wypadku Nokie była by lepsza czy to się nie opłaca za bardzo?

Jeśli chcesz kupić tą Nokię dla samego odtwarzacza, to się to moim zdaniem nie opłaca, lepiej zostań z tym co masz.

Zobacz na tę:

http://allegro.pl/item555428409_nokia_5 … tanio.html

TAK :slight_smile:

No fon fajny tylko to jest licytacja to ciekawe jaka cena by była…ja mogę wydac nie więcej jak 350 zł.

Muszę jeszcze pomyśleć, ale mi chodzi też o to że Noki jest wygodniejsza jeżeli chodzi o wtyczki do słuchawek…tak mam już gniazdo jacka a w swoim sony mam przejściówke i dopiero słuchawki…jeszcze to wejście jest z boku…utrudnia to wyciąganie z kieszeni. A i Noki jest bardziej odporna na zarysowania, bo po SE szybko widać slady użytkowania…farba odchodzi od obudowy na rogach itp…zobacze jeszcze…muszę to przemyśleć na spokojnie…

Po pierwsze dla mnie to plus, że wejście jest z boku ;]

Nokia bardziej odporna ? pff Od listopada 2007 do listopada 2008 miałem k550i teraz mam k770i i na obudowie pod światło/słońce widać małe ryski, ale żaden lakier nie schodzi, wyświetlacz się nie rysuje ;] Moja babcia ma Nokię 3110 Classic i jest ok. MA tyle samo kolorów co mój SE a wygląda gorzej :x Wyświetlacz też się jej porysował w kilku miejscach.

Jeżeli oceniasz SE tylko po k550i to pozdro :slight_smile:

No ja oceniam SE, ale tylko tego swojego po używaniu go prawie rok…żadnych innych modeli nie oceniam, ponieważ nie mam z nimi styczności…więc o co chodzi :wink: