Czy uważasz,że byłbyś dobrym politykiem?

Polityka to nie taka łatwa sprawa… jednega dnia możesz być prezydentem, drugiego fryzjerem… nie ma tam stałego źródła dochodu, w każdej chwili można przegłosować za wywaleniem cię z fotela i co w tedy? Za tyle samo wysilku zrobie sobie bardzo dochodowa firme i bede mial pewne, ze nikt mnie stamtad nie wywali :slight_smile: (przykład).

Jasne , że się nadaję !!

Kerimusa–przeprowadzałby ankiety wśród elektoratu. :smiley: :stuck_out_tongue:

Ale takie ankiety muszą być rzetelnie

opracowane a wnioski konstruktywne.

To nie jest łatwe

Łatwe może nie jest, ale wykonalne na pewno :slight_smile:

Ja osobiście uważam,że polityka jest z natury “brudna” ponieważ w naszym kraju żeby zostać politykiem trzeba być przez kogoś finansowanym(chodzi o kampanię wyborczą)

Jeżeli się wygra wyścig o fotel,to pozostają długi wdzięczności,które trzeba spłacać przez całą kadencję.Innymi słowy mówiąc startujemy jako przedstawiciel elektoratu a potem reprezentujemy nie elektorat tylko naszego mocodawcę.

Wiadomo czym to wszystko się kończy.Wiecznym brakiem pieniędzy w budźecie(bo są w różny sposób wyprowadzane na prywatne konta) i ciągłymi aferami.

Konkluzja jest taka.Nie mam środków na sfinansowanie z własnej kieszeni kampani wyborczej,więc z góry wiadomo,że wyrażam zgodę na takie koterie i dlatego osobiście niemógłbym zostać politykiem bo to kłóci się z moim sumieniem.

Jak to powiedzaił mój znajomy:do polityka musisz iść z workiem pieniedzy :wink:

Bleee :x Ja nie nawidze polityki :? Nie nadaje sie do tego

Pytanie brzmiało inaczej :smiley:

Politykiem to się trzeba urodzić :frowning:

a dleczego nie?? to co robia nais politycy to nie jest nic trudnego :stuck_out_tongue:

ALe odbiegliście od tematu :!:

Umiem kłamać, lubię siedzieć i nic nie robić, lubię pieniądze, lubię czytać poranną prasę…

Uważam, że będę świetnym politykiem :slight_smile:

kurcze jak wielu ludzi ma podobne umiejętności i zainteresowania :wink:

nie zostałbym politykiem, ponieważ codziennie patrzę w lustro i nie potrafię patrzeć w oczy ludzi, których zawiodłem :frowning:

ja wybrałem opcję " Jeszcze nie zwariowałem!". Uważam że cała polityka to czeski film 8)

Ale wrócili z powrotem.

Polityk wg.mnie nie jest sprawą godną tego forum(no chyba że politycy;))

Polityka;)Sorry!

=============

Połączyłem. Magik

dobra kasa za nicnierobienie, czemu nie? tak to przynajmniej w naszym kraju wygląda…mogłabym być politykiem , ale nie u nas…smutne, ale prawdziwe…

Ale tylko u nas polityk dostaje w łape kilka razy więcej niż ma jego pensja (czy dieta, nie wiem jak to sie teraz mówi)

masz racje, choc co to za zycie- mysle o moralu… nie wyjedziesz drogim samochodem na ulice, bo wiesz ze to z łapówek i nikt nie może sie dowiedziec, nie spotkasz sie z tym czy z tamtym bo ktos to moze zauwazyć…ja dziekuje za taka lewa kase, ktora mozesz trzymac tylko na kontach a i tak nie masz pewnosci ze ktos cie nie wyda, ktos nie dotrze do twojego łapówkarstwa…

Chyba jednak nie byłbym politykiem, chociaż kto wie… Ale w ankiecie zagłosowałem na NIE.

Co to za sztuka trochę po kraść coś powiedzieć i po robocie. :cry: