Czy używa ktoś tu sharpe?

Chodzi mi o alternatywny shell do windowsa

http://www.sharpe-shell.org

sharpeuh2.gif

uzywalem tego jakis czas i jestem dosc zadowolony, projekt ciagle jest w fazie beta ale dosc stabilny nie mialem z nim za duzo problemow :stuck_out_tongue:

Może posiada ktoś jakieś strony z pluginami bo ja nie moge sie niczego doszukac a z tego co widze po screenach są jakies niestandardowe … ?

no i do czego to?

omg

a to może być nawet fajne

Hmmm… kusi mnie aby to zainstalować :smiley: , a ponieważ działa również pod 7, to nie powinno być problemu po vistą, zaraz instaluję go, ale najpierw robię punkt przywracania, tak na wszelki wypadek.

on nie wymaga instalacji

Dodane 05.02.2009 (Cz) 19:54

paski górny jak i dolny mozna wlaczyc\wylaczyc i dowolnie konfigurować

To jak się to uruchamia :?: Bo na tej stronce nic nie znalazłem jak to zrobić.

wypakuj tam gdzie chcesz zeby bylo już na stałe i uruchom SetShell.exe przestaw na sharpe ta opcja nizej moze zostac zaznaczona i uruchom ponownie kompa

Dodane 05.02.2009 (Cz) 20:08

aha jeszcze jedno … tam nie ma menu start :smiley: pod prawym klawiszem na puplicie masz menu gdzie beda pliki z menu start i pulpitu

To jest naprawdę dobry projekt, na pewno świetne rozwiązanie dla osób posiadających xp, na viscie też działa dobrze ale ma kilka wad:

-system się o prawie 6s dłużej loguje

-znikły animacje okien podczas minimalizowani i przywracania ich

-menu tego jest mniej wygodne niż od visty, ale wygodniejsze niż to od xp

hmm ja mam rocketdock i skroty do programow zamiast menu start i bardzo mi to pasuje a 6sekund…