Czy używa ktoś tu sharpe?

(antiferno) #1

Chodzi mi o alternatywny shell do windowsa

http://www.sharpe-shell.org

sharpeuh2.gif

uzywalem tego jakis czas i jestem dosc zadowolony, projekt ciagle jest w fazie beta ale dosc stabilny nie mialem z nim za duzo problemow :stuck_out_tongue:

Może posiada ktoś jakieś strony z pluginami bo ja nie moge sie niczego doszukac a z tego co widze po screenach są jakies niestandardowe ... ?

(Pan Ziombl) #2

no i do czego to?

(antiferno) #3

omg

(Feelek3) #4

a to może być nawet fajne

(dragonn) #5

Hmmm... kusi mnie aby to zainstalować :smiley: , a ponieważ działa również pod 7, to nie powinno być problemu po vistą, zaraz instaluję go, ale najpierw robię punkt przywracania, tak na wszelki wypadek.

(antiferno) #6

on nie wymaga instalacji

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 19:54 --

paski górny jak i dolny mozna wlaczyc\wylaczyc i dowolnie konfigurować

(dragonn) #7

To jak się to uruchamia :?: Bo na tej stronce nic nie znalazłem jak to zrobić.

(antiferno) #8

wypakuj tam gdzie chcesz zeby bylo już na stałe i uruchom SetShell.exe przestaw na sharpe ta opcja nizej moze zostac zaznaczona i uruchom ponownie kompa

-- Dodane 05.02.2009 (Cz) 20:08 --

aha jeszcze jedno ... tam nie ma menu start :smiley: pod prawym klawiszem na puplicie masz menu gdzie beda pliki z menu start i pulpitu

(dragonn) #9

To jest naprawdę dobry projekt, na pewno świetne rozwiązanie dla osób posiadających xp, na viscie też działa dobrze ale ma kilka wad:

-system się o prawie 6s dłużej loguje

-znikły animacje okien podczas minimalizowani i przywracania ich

-menu tego jest mniej wygodne niż od visty, ale wygodniejsze niż to od xp

(antiferno) #10

hmm ja mam rocketdock i skroty do programow zamiast menu start i bardzo mi to pasuje a 6sekund...