Czy używacie kropli do oczu zmęczonych?

Cześć, czy używacie kropli do oczu zmęczonych np długim siedzeniem przed komputerem? Jeśli tak to jakie i jak często je zakraplacie?

cześć,

wydaje mi się, że to podstawa, jeżeli długo siedzi się przed ekranem, ja używam Visin do zmęczonych oczu, kropię 2 razy dziennie po 2 krople do oka.

p.s nie wiem czy mnie pamięć nie myli, ale był niedawno chyba taki temat już

Te krople:Visine Zmęczone Oczy krople do oczu

Do tego żel pod oczy ze świetlikiem,Bławarkiem i rumianek.

Dodatkowo poczytaj tu:http://forum.interia.pl/zmeczone-oczy-tematy,dId,855759

Ja używam kropli jak za mocno mi oczy poczerwienieją od palonka , i używam tylko Betadrin . Najlepsze na tę “przypadłość” . Pozdrawiam palących ( niepalących też ) .

Ja stosuję krople Hialeye. Są według mnie niezastąpione :slight_smile: Oczy się tak szybko nie męczą i nie wysychają, nawet jak siedzę kilka godzin przed monitorem.

Ja osobiście nie stosuję żadnych kropli. Jeśli czuję, że moje oczy są zmęczone, po prostu przestaję się gapić w monitor i robię sobie kilka minut przerwy, idę się przewietrzyć i czuję się od razu lepiej :wink:

Ja bardzo dużo pracuję przy komputerze i gdyby nie krople do oczu, to po prostu bym umarł…

Ja na razie nie stosuję żadnych kropli, ale coraz częściej przekonuję się do ich zakupu. Pracuję dużo przy komputerze, ale nigdy nie miałem jakichś większych problemów. Teraz niestety zauważyłem, że moje oczy coraz gorzej znoszą długie siedzenie przed monitorem. Może kupię jeden z polecanych przez Was produktów.