Czy Vista Business x64 to wydajny system?

(Omega Ultima) #1

Witam. Kupuje nowy komputer i chciałem się zapytać o system operacyjny: Mam możliwość darmowego ściągnięcia windows Vista Business 64 bit PL. Czy to dobra wersja Visty? Proszę o wyrozumiałośc: do tej pory nie miałem do czynienia z Vistą.

(hevet) #2

Dobra,a skąd masz taką możliwość?

(Omega Ultima) #3

Jako student-przez MSDN

(kazek31) #4

Vista jak Vista dobra czy zła jak dają za darmo to bierz w ciemno oczywiście jeżeli to legal.

(hevet) #5

Jak masz możliwość darmowego pozyskania Visty to nie właściwie co się zastanawiać nad wersją,kwestia to czy posiadasz wystarczający sprzęt?

(Omega Ultima) #6

Całkowicie legalna wersja. Zastanawiam się tylko nad wydajnością systemu. Mnogość wersji w.w. systemu tak szczerze nic mi nie mówi. Jutro zamawiam zestaw: m. in. core 2 duo 2.8Ghz, 4GB ram, grafikę Radeon 4850.

(hevet) #7

Każda wersja ma w zasadzie te same wymagania.Aero zawsze można wyłączyć czy inne zbędne funkcje.Ale jak będziesz miał taki sprzęt to właściwie wersja Visty nie będzie miała żadnego znaczenia,oczywiście najlepiej jeżeli będzie 64-bitowa a taką będziesz miał.

(Orooomo) #8

Nie wiem na jakich studiach jesteś, ale na mojej uczelni korzystam z wielu specjalistycznych programów i Vista Business zapewnia najlepszą kompatybilność a niektóre działają poprawnie tylko na tej wersji systemu.

Pozdrawiam.

(Omega Ultima) #9

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

(Frog) #10

Bloog , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif