Czy Vista mi wejdzie ?!

Mam taki problem zastanawiam się nad wgraniem/kumpnem Windows Vista ale nie wiem czy mi wejdzie ,i jeszcze jedno bedzie chodzić lepiej od XP Pro ?

Mój sprzęt :frowning: :

procek : AMD Athlon XP 2200+ (1.80 GHz)

Pamięc ram : DDR (256mb)

grafika :GeForce4 MX 440 with AGP8X (64mb)

niekturz są naprawde leniwi, a opcji szukaj to niełaska użyć,

a tak pozatym to zapomnij o viscie po 1. zamało ramu i właściwie to najważnijszy warunek pozatym aeroglas by ci niechodziło.

A co to jest “Aeroglas” ?

ile trzeba mieć ramu ?

przeźroczystość okien, do tego masz za słabą karte i aby ta opcja działała to musił byś kupić lepszą…

Minimum 512MB a najlepiej 1GB lub więcej…

minimum 512Mb ramu w przeciwnym wypadku wywali ci komunikat że instalator potrzebuje minimum 512Mb ramu, no chyba że masz jakąś bete lub jeszcze coś wcześniej, aeroglas to efekt przeźroczystości potrzebuje karty która obsługuje DX9

Krótko i na temat - na Twoim sprzęcie będzie Vista chodzić dużo gorzej od XP.

RAMu trzeba do komfortowej pracy co najmniej 1GB. Przy mniejszej ilości system musi cały czas “rzeźbić” w dysku.

Na Twojej karcie graficznej nie uruchomią się zaawansowane efekty graficzne z Visty.

Jeśli nie zamierzasz na razie ulepszyć sprzętu, to odpuść sobie Vistę.

na jego sprzęcie narazie wogule vista niepójdzie.

lekko ot. po co komuś vista kto nie wie co to aero glass (pomijam kompa) - to nie najnowszy dzwonek na nokie żeby go mieć “bo wszyscy mają” - to tak zupelnie OT :lol:

Jak chcesz mieć Viste to sie najpierw pointeresuj na stronkach jakiś a od tego jest google.

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 16:05

Dobrze mówisz :!: chce mi się rzygać jak słysze co to aeroglass a chcą viste normalnie nerwica mnie bierze!!

Raczej ci wyjdzie :!: :x :? , więc lepiej uważaj ziomku. 8)

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=47&id=1991

^^^ zainstaluj to i sprawdź, problem rozwiązany