Czy Vista pójdzie na moim kompie?

Jak juz wcześniej wspominałem mam takie jedno pytanie Czy Vista pójdzie na moim kompie??. Mój sprzęt: Intel Pentium 4 3.00 GHz(procek x64) 1 GB Ram GeForce 6600 Płyta główna jakaś dobra Gigabyte??

pójdzie

Fajna ankieta :roll:

zaznaczyłem tak, mam (MSDNAA), ale tylko na DVD (nie zainstalowaną :stuck_out_tongue: )

“jakaś dobra gigabyte” :hahaha:

Vista to Ci odpali ale wątpie żeby ci nie muliła :stuck_out_tongue:

Cieszę się :stuck_out_tongue: ale na takim sprzęcie to Vista bedzie chodzić dobrze czy raczej słabiuko??

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 23:09

Odezwał się D@widoS :stuck_out_tongue: !!

A ja wybrałem “Nie i nie zamierzam mieć” :mrgreen:

Nie ma to jak stary dobry Windows XP 8)

Ale pewnie za kilka lat napewno zmienie :stuck_out_tongue:

Nie powinna Ci mulić vista.

No ale o graniu zapomnij.

To ty jesteś głupszy niż świat jest… to tak jakbyś powiedział że masz jakiś dobry samochód, a tak naprawdę w garażu jest maluszek z pierwszego roku produkcji… Nie dość że zadajesz głupier pytanie, a wątków było na forum takich masa… nawet microsoft wydał takie narzędzie żeby każdy mógł sprawdzić kompa pod względem zgodności z Vistą (doradca uaktualnienia systemu vista)… to jeszcze na dodatek chcesz żeby Ci odpowiedzieli, a nie podajesz istotnych informacji… więc pomyśl troche zanim użyjesz klawiatury… 8)

Doradca… pokazał mi że nie bede miał probemów z Vista i że moge se ja śmiało ładować ale chciałem sie zapytać użytkowników bo za bardzo nie wierze programom :stuck_out_tongue:

Oki, niech Ci nawet będzie, ale skoro się pytasz to podawaj konkretne informacje, co?? :twisted:

Ok,będe pamiętał

heh pójdzie, ale po co? :smiley:

mogłaby skoczyć po piwo ;],ale generalnie nie widzę sensu ładowania sie w Viśte wio,aby mieć kilka bajerów,problemy z niektórymi sterownikami i programami i dosyć znaczne obciążenie kompa uniemożliwiające korzystanie z gier

Po co mi Vista jak Xp działa super - wodotrysków AREO nie potrzebuje , moze kiedyś jak wyjdą SP narazie mnie nie interesuje.

To widać że smarkacz z ciebie. To czyli masz zamiar zmienić. Widać ciężko ze zrozumieniem. Gratuluje posiadania starego szajsowatego XP na szajsowatym sprzęcie:)

Ja zaznaczyłem “Zamierzam mieć”, ale już na nowym kompie, bo ja mam za słaby :frowning:

Na luzach pójdzie Home Basic, ale już z Home Premium będzie trochę muliło.

Mam VISTE i chodzi na tym co poniżej, oczywiście mogło by być lepiej ale i tak jest nieżle :stuck_out_tongue:

Ja mam juz dlugo. ok 3 miesiace bo nowy laptop kupilem. Bardzo zadowolony jestem nie mniej jednak gdybym nie musial kupowac nowego laptopa a np stacjonarke z drugiej reki to bym jechal na xp.

Hassler nie kazdy chce wydawac kase na non stop nowy komputer… bo tak serio to po co ci ten super extra sprzet?? Jesli stosujesz go do pracy (mowimy o powaznym wykorzystaniu) to okej rozumiem. Natomiast gdy uzywasz glownie do przegladania internetu komunikowania sie sluchania muzyki i innych jescze dosyc pospolitych rzeczy to po co ci Super Vista?? i super sprzet… hmm??

a Ty czemu tak kozaczysz? na forum obowiązują pewne normy co do zachowania i poszanowania drugiej osoby,sprzęt ma taki jaki ma,nie każdy musi mieć najnowsze części,też posiadam XP pro i do nowego kompa też zastosuje xp,