Czy vista pojdzie na takim kompie

mam starego laptopa, szkoda zeby sie walal po szufladzie, na nowym mam win xp prof i ne bede go zmienial bo jest to jakas wersja bez plyt instalowana z partycji komputera :jezor:

p4 - 2,8ghz

64-128grafika z ramu (zintegrowana)

512 ram (moze miec 1024 ale myslem o sprzedazy kostki jesli 512 wystarczy)

myslalem nad vista ULTIMATE w boxie gdyz zdovylem dobra znizke na taki systemik…

Bierz i nie pytaj :slight_smile: Z grafika troche… nie zabardzo ale wsysaj… No wiesz… jak nie chcesz by sie walal po szufladzie… " tak stary laptop " to mozesz mi go sprzedac za 100 zł :stuck_out_tongue_winking_eye:

dzieki, no wlasnie szkoda mi go bo xp-ek na tym smiga pieknie :slight_smile:

a grafika co? (powiem ze nie gram w nic na kompie) filmy ogladam od święta :wink:

AeroGlass może mieć poważne problemy ale możesz go wyłączyć i będzie git. :smiley:

Jesli chodzi o przezrpczystosc to mi sie to nie podoba… wiec bym tego nie uzywal.

No to reszta będzie śmigać. Nie zaszkodziłoby dołożyć drugie 512 RAM dla lepszej efektywności.

czyli warto zostawic sobie druga kostke :slight_smile:

Dzieki, w takim razie chyba sie zdecyduje, a po jakims czasie napisze jak sie sprawuje i czy bylo warto :slight_smile:

Ja mam właśnie tą wersje vist i bardzo się z niej ciesze,ale lepiej na twoim laptopie nie włączać aero glass bo bedzię się troche cieło :wink:

Zależy jaka grafika. Jeśli to Intel950, to Aero się odpali. Jeśli 915G lub 855G, to nie.

Ja na starym (2-3 lata) laptopie zainstalowałem Ubuntu 6.10 (6.12PL) i wszystko gra.

ale w Ubuntu nie masz aero glass :frowning:

to jest SiS M650

Złączono Posta : 17.03.2007 (Sob) 11:22

:lol: no panowie, chodzi bardzo ładnie, ram został 1024, aero odziwo działa i się nie tnie :shock: (jednak jest wylaczone bo nie lubie tego)