Czy w 2017 warto kupić LG G4

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu i myślę nad LG G4. Mam kilka pytań dotyczących tego modelu.

  1. Jak jest pod względem wydajności z tym telefonem, czy działa płynnie? Będę go używał do internetu, social mediów i czasami do zagrania w jakąś grę.
  2. Jaka jest najnowsza wersja Androida dostępna na to urządzenie?
    Proszę o opinie na temat G4.
    Dodam, że nie jest to jedyny telefon brany pod uwagę. Jeżeli znacie jakiś lepszy sprzęt do 1800 zł, to wspomnienie o nim będzie mile widziane :slight_smile:

Oto filmik z 2015 roku … nwm czy lubisz ta postać czy nie
ale tutaj CyberMarian daje idealny przykład, cały materiał kręcił tym smartfonem LG.
Ustaw na HD pełny ekran i patrz na te dynamiczne sceny ^^
PO TYM WIEM ŻE WARTO

Nie warto pchać kase w 2 letni telefon z androszitem, Zaraz skończy się wsparcie, LG nie wypuści już nowych aktualizacji do nowego androszita. Tylko umoczysz kase i zostaniesz z niewspieranym softowo sprzętem.

A warto.

  1. Będzie. To dobra jednostka.
  2. Wg. kilku serwisów G4 powinna dostać nougata w tym roku, ale jak to będzie to się okaże (http://www.tablety.pl/android/2017-03-06/lg-v10-lg-g4-android-7-0-nougat/)
    Opinii poszukaj w internecie, gdyż jest ich tam masa. Wideorecenzje też sporo pomogą.

Jeżeli celujesz w telefon do 1800 zł to może coś nowego warto brać pod uwagę ?
Ze swojej strony polecę Ci Xiaomi Mi 5, Samsung Galaxy A5, Sony Xperia XA lub Moto Z Play z naciskiem na ten ostatni :wink:

@Toxic_one
albo nie masz kolegów
albo wszyscy z twojego otoczenia kupują nowe smartfony co premiera (średnio co 2 mieś)

nadal są tacy co siedzą na 4.4 5.0 i 1gb ramu nic się nie dzieje złego naprawdę. To nie jest windowz to inaczej działa , nie ma wirusów, na smartfonie odpalasz przeglądarkę, robisz filmiki i zdjęcia i edytujesz - gdyby nie social siedziałoby się na donut 2.3 do dzwonienia każdy się nada.
Wogóle to kto by lubił ten ciągły boatware.

Nie słuchaj hejtu albo Hujałej P9 albo HTC Desire 620g albo Xperie nadal czekają w Eurortvagd nowe.

ILE CHCESZ WYDAĆ ?
Za 450-600 zł wcale nie musi być dramatu, ponieważ z postępem koszty dla producenta maleją.

@lordjahu
Lordjahu co wy z tymi chińczykami, ma to wgl wsparcie polskie.
Kupuje cebula taki produkt i wspiera inne kraje, podatku nawet nie ma. Zamawiasz leci i czekasz na kuriera :wink:
A może autor tematu chcę mieć polski produkt ? Krakowski Kiano elegance 5.1 albo MyPhone … To właśnie ta półka cenowa 499 i właśnie tu dramy nie ma (moim zdaniem) i innych recenzujących także.

A ma. Jak kupisz np. ze sklepu Xkom to masz gwarancje i serwis w Polsce. Poza tym to są dobre telefony,

1 polubienie

We Wrocławiu jak pamiętam ale to nie ma znaczenia w sumie.

Ja pierdziele
Xaomi chcom być Mantom.
Na stronie oferta telefony,kamerki,pojazdy segway i słuchawki i oczyszczach powietrza, żarówka,czajnik.

CENY 1.000 ale za wielki MINUS za podbijanie całego rynku na siłę.
Te tyły obudowy coś mi przypominają.

Najtańszy
www.xiaomi4you.pl/produkt/redmi-4a-232gb/

Tam nie kupuj. Sprowadzają z chin ale serwis nieoficjalny,

Zalookaj - https://www.x-kom.pl/szukaj?q=xiaomi&sort_by=price_asc&f[groups][4]=1&f[categories][1590]=1

słaby chwyt marketingowy u nich na x-kom ta sama cena a xiaomi4you niby piszą że promocja.

X-kom ma takie ceny bo to główny importer który ma podpisana umowę z Xiaomi - było o tym głośno swego czasu. Nie wiem jak z xiaomi4you - ale X-kom ma serwisy gwarancyjne w Polsce i w razie uszkodzenia sprzętu możesz liczyć na szybki serwis, a w przypadku tego serwisu nie wiesz czy sprzęt zostanie odesłany do Chin czy zostanie zastąpiony innym modelem (nic nie jest napisane o tym w regulaminie sklepu).

1 polubienie

Jest jeszcze ta nowa Nokia 3 https://www.x-kom.pl/p/357293-smartfon-telefon-nokia-3-dual-sim-czarny.html
Wcześniej Nokia miała bardzo dobre telefony czytałem o Noki 6 że dobre wrażenie robi

Nie opłaca się kupować nowej Nokii w Polsce. Taniej wyjdzie zamówić za granicą.

A nie płaci sie przypadkiem podatku?

Nie.

Z Noki to ciekawa jest ale Nokia 6 https://www.x-kom.pl/p/357308-smartfon-telefon-nokia-6-dual-sim-czarny.html

Tak jak pisął lordjahu w cenie 600-700 zł to celował bym w Xiaomi 4A - była jeszcze taniej wersja z 16 GB

@lordjahu
@Loginy123
@Krzysztof Nowak

Testowałem Xaomi przez 3 minuty… miałem dużo czasu, ale nie chciałem dostać białej gorączki.
To było tak :
Wystawka w Eurortvagd Xaomi ten redmi A4 no i sporo większy złotawy Note 3.

Szok co za launcher-nakładka nie ma guzika do menu, po chwili odnalazłem ustawienia, ale nic z tego szkło prawie nie czuło mego dotyku, a biłem średnio mocno - poznałem wygląd zamulającej nakładki (i ta głupia wysunana ramka przy każdej czyności potwierdza pyta napewno usuń? i zamiast znikać w milisekunde to robi zjazd w dół strasznie wkurza efekt). Zrobiłem krok do mniejszego modelu i coś zmieniłem, ale nie dużo to ta sama nakładka co tam napewno szybsza jednak dalej blokuje funkcje zamiast pomagać… Bardz dużo czułem zmian może to wina tego że siedze ee 2 lata na Android 4.02 i nie używam aktualnego?, żart połape się, ale na czystym lub na normalnej nakładce sony samsung htc huawei lub sam ściągne coś lekkiego.
Przy wszystkich innych normalnie wchodzę ustawienia bateria odinstaluj przeglądarka menu ehh…
Jeszcze jedno guziki są zrąbane powrót po innej stronie, nie dla lewo ręcznych, co mam kciuka wyginać aż smart wypadnie :confused:

  • wygląd nakładki
  • nie czuły dotyk
  • ciężar
  • nie wykorzystam mocy jak nie da sie zwyczajnie używać
  • plusów przewagi nie znalazłem bo wszystko moim znaniem utrudnia.
    Podsumowując spier robota, wymiotować się chce, no i ręce opadają !
    Nie polecałbym tych produktów innym.
    Nie zapominajmy że są jeszcze inne chińczyki do testów i ogólnie wiele dobrych modeli do 499zł 599zł.

@gosciuW7 nie rozśmieszaj nas, proszę.

I co? I same minusy, choć taka rzesza korzystających zachwala… To że przesiadłeś się z innego telefonu i masz inne sterowanie to od razu na minus ? Człowieku ogarnij się. Wygląd nakładki jest minimalistyczny, nie jest to czysty android, ale otrzymujesz potężne możliwości personalizacyjne telefonu.

“nie czuły dotyk” - chyba średnio czuły. Być może trafiłeś na wadliwy model, gdyż jak ja się nim bawiłem nie miałem z nim problemów.

“ciężar” ? Miałeś kiedyś w ręku Nokię N8 lub Samsunga Galaxy S6 Edge Plus ? To nie wyjeżdżaj mi tu z ciężarem.

“nie wykorzystam mocy jak nie da sie zwyczajnie używać” Anakin Skywalker by Cię za to udusił.

“plusów przewagi nie znalazłem bo wszystko moim znaniem utrudnia” - 3 MINUTY TESTÓW !! Co ty sobie wyobrażasz ? Że wszystko się spodoba po 3 minutach ? Śmieszny jesteś.

To może zróbmy inaczej - poświęć więcej niż 5 minut dla Moto E3 za niecałe 399zł i powiedz co myślisz, jak mądry jesteś :slight_smile:

To moja trzecia wizyta w euro w konkretnym celu - testować dostepne smartfony za małe piniądze tykłem MYPhone pixeloza tyłem i asus zenfon i zte blaze ciężko raguję wolno… Tak jak pisałem, kilka minut testu ponieważ ten dotyk średnio ragował i zagłubienie w nakładce.
A może inni blokują MUi instalują inny launcher rootują wywalają apk zbędne i dopiero wtedy się używa jak flagowca :wink:
Przepraszam fanów za to że nie zabrałem od razu Redmi A4 do domu i go nie oczyściłem ze śmieci.

Jak to mówią liczy się piewsze wrażenie… Szukam dalej.
Nie było Lenovo Moto E3.

@gosciuW7 słuchaj weź przyłóż się do gramatyki i interpunkcji, gdyż mam problem by rozszyfrować o co Ci chodzi.

Wiesz jak testujesz w euro - rozumiem że RTV Euro AGD - to weź pod uwagę że są to modele wystawowe, okrojone z wielu funkcji.