Czy w banku zrobią przelew gotówką na konto PayPal

Mam takie małe pytanie, muszę zasilić konto PayPal, ale odpada przelew kasy z konta, czy w banku zrealizują mi przelew gotówką na kont PayPal? I jeżeli tak to w jakim? Mam taką nadzieję że taka opcja istnieje :smiley: .

Że co? Ja to do żartów się nie pytam. Bo wiem że jak robiłem przelew na konto allegro (że by go uaktywnić) to przelew musiał być zrobiony z innego konta, nie chcieli go zrobić gotówką, tak przynajmniej było w ing.

Nie wiem skąd się biorą takie typy jak koszmail. Pytanie nie jest na tyle głupie, żeby się z autora śmiać. (Czego swoją drogą nie powinno się nigdy robić.)

A co do pytania. Niestety raczej żaden bank nie świadczy tego typu usługi. Oni mogą co najwyżej przyjąć pieniądze jako wpłatę na konto klienta lub jako polecenie przelewu. A wysyłając pieniądze na paypal’a wysyła się je na adres mailowy… PayPal daje możliwość “doładowania” konta przelewem, ale dane właściciela konta PayPal muszą zgadzać się z danymi właściciela, z którego przelew zostanie wysłany. Dlatego nie ryzykowałbym przelewu za pomocą banku czy poczty.

Chyba jedynym rozwiązaniem Twojego problemu jest wysłanie pieniędzy do kogoś na konto w banku, ten ktoś wpłaci je na swojego PayPal’a, a z niego bezpośrednio na Twojego.

EDIT: Jeśli nie znasz nikogo takiego, nie spieszy Ci się jakoś bardzo z tą kasą i nie boisz się zaufać nieznajomemu i zaryzykować swoich pieniędzy, to mogę pomóc. No chyba, że to jakaś większa suma, wtedy się nie mieszam ^^

OTy - kosz.

Kurcze szkoda, bardzo by mi zależało na takiej opcji :/. A kombinować mi się nie chce za bardzo z przelewaniem na kogoś konto :/. Może ktoś ma jeszcze inną opinię na ten temat? Bo w sumie płacąc jakieś rachunki na banku można zrobić to jako przelew płacą gotówką.