Czy w komputerze potrzebna jest karta sieciowa?

(Dmf99748) #1

Witam,za niedługo kupuje PC'ta,obecnie w domu mam 2 laptopy  no i router,wiec potrzebna mi jest karta sieciowa do pc'ta?jesli tak to podeslijcie jakas dobra z morele.net,router będzie stał nad komputerem na biurku.

(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

(mrFreeze) #3

Karta sieciowa jest w PC. Chyba, że myślisz o bezprzewodowej. Zmień tytuł wątku jak byłeś proszony bo nikt Ci nic nie poleci za to temat poleci do kosza.

(Willy) #4

1.Forum to takie sprytne cos jak ktos potrzebuje pomocy to są tutaj spece w różnych dziedzinach i oferuja swój cenny czas i wiedzę. Chcesz żeby Ci podać kawę na ławę a jak moderator grzecznie prosi o zmianę treści tematu to sie zmywasz.

1. Jaka ma być karta? Bezprzewodowa na USB ,bezprzewodowa na PCI a może zwykła sieciowa LAN ?

(fiesta) #5

Praktycznie każda nowa płyta główna ma zintegrowaną kartę  sieciową. Skoro router będzie stał  przy komputerze to bez problemów podłączysz  go  za  pomocą kabla i nie musisz już niczego kupić (poza kablem  jak go nie  masz).

Np. taki:

http://www.morele.net/intellinet-network-solutions-patch-cord-rj45-kat-5e-utp-2-m-zielony-100-mied-318990-431867/

(Dmf99748) #6

Już zmienione

Grałem w lola,więc nie czytałem odpowiedzi moderatora,dopiero teraz tutaj wszedłem zobaczyć

Takiej odpowiedzi mi było potrzeba,dzięki like i temat do zamknięcia