Czy w końcu będzie ewaluacyjna Vista?

Kiedy w końcu będzie ewaluacyjna Vista?Miała być pod koniec lutego,potem w połowie marca i nadal nie ma.Planuję zakup Visty,ale najpierw chciałem ją przetestować i sprawdzić jak będzie działać na moim kompie i ogólnie zobaczyć co to za “cudo”.Microsoft najpierw coś obiecuje a potem nie dotrzymuje słowa.

Lepiej kup odrazu bo coś czuje, że się nie doczekasz.

czytałem tu na forum jakieś komentarze, że w kwietniu. ja bym jednak zaczekał, zawsze lubię sprawdzić za nim coś kupię. a jeśli chodzi o sprawdzanie systemu operacyjnego to myślę, że po około miesiącu można już coś powiedzieć, wiadome zawsze na początku mogą występować jakieś problemy.

Wkrótce, odpowiedź stara jak świat, dalej wisząca na

http://www.microsoft.com/emea/technet/eval/poland/default.mspx

Nigdy niczego niepowinno kupywać sie w ciemno

Tam pisze w tamtym linku że vista bedzie wkrótce, a co to jest to exchange server 2007 bo może bym przetestował ale niewiem co to jest?

W kwietniu - pisze to w kazdym temacie…

Poczatke kwietnie - dokladnie pierwszy tydzien kwietnia

Założe się że i w kwietniu nie będzie tej visty znając microsoft to dopiero w maju albo jeszcze dłuej…

albo w ogóle jej nie bedzie :slight_smile:

Przypominam że miała być w połowie lutego :slight_smile:

Teraz w marcu…gdzie jej nie ma, w kwietniu także pewnie jej nie będzie :stuck_out_tongue:

Też czekam na Vistę Trial. Słyszałem że wyjdzie ona około 28 marca.

Może w końcu wysłać e-mail d microsoftu i spytać się kiedy będzie ??

Nie udzielą Ci takiej informacji, albo napiszą że wkrótce :stuck_out_tongue:

jak MS ją ukończy to się ukaże, a skoro pisze, że będzie wkrótce to i tak będzie :!: a jak chcecie używać sobie visty tą ją kupcie, większość z was liczy, że ściągnie sobie ją szybko z serwera MS i ją scrackuje albo zastosuje milion innych sposobów aby jej używać bez ograniczeń w wersji ultimate…

myślę, że jak ktoś, kto czeka na vistę trial, chciałby ją crackować, to przecież mógłby lepiej cracować wersje już dostępne pobrane z sieci lub od kolegów.

po co czekać jak już jest pełna wersja, i są znane zabiegi pozwalające na niej pracować dużo dłużej niż miesiąc, nawet rok, albo i dłużej :wink:

każdy kto czeka na triala, znaczy że chce być legalny, w przeciwnym wypadku używał by systemu już dostępnego.

u mnie w szkole i w okolicy tylko ja mam windowsa vistę, reszta ludu o czymś takim nie słyszała :mrgreen: a pobieranie visty z p2p może potrwać i to dłuugo, a jak MS wystawi ją na swoich super szybkich serwerach to każdy ściągnie ją w trymiga :mrgreen:

może u Ciebie, ale ogólnie jak chcesz to masz, nie jest to dzisiaj żadnym problemem zdobyć instalkę.

a ci co czekają na triala, to w gruncie rzeczy bardzo rozsądni ludzie. PO co od razu wydawać pieniądze na zakup, skoro można będzie przetestować za darmo. A w przypadku systemu operacyjnego testy, to ważna rzecz. no chyba, że ktoś używa systemu do patrzenia na niego i klikania :wink: