Czy w moim przypadku da się odzyskać wszystkie dane z dysku?

Witam posiadam dysk   Seagate, ST3120026A . Od kilkunastu dni próbuję z niego odzyskać utracone dane-używałem już po kilka programów, ale żadne z nich nie wyszukuje mi wszystkich danych np. zdjęć , czy filmów. Wyszukuje mi kilka filmów,ale też na tym dysku miałem filmy trwające po kilka godzin i tych danych nie wyszukuje. Podczas wyszukiwania pojawia się  0x17 (błąd danych CRC) . Czy w moim przypadku da się odzyskać wszystkie dane z dysku? - na dysku było kiedyś kilka partycji,po czym zostały usunięte,a później dysk został sformatowany Active Partition Recovery wyszukuje te partycje,ale niektóre są oznaczone jako bad, a inne jako very bad. Wyszukuje też dane ,które miałem na tych partycjach,ale brakuje po wyszukaniu części zdjęć i części filmów- tak jak pisałem wcześniej. Jeżeli idzie odzyskać wszystkie dane z dysku to w jaki sposób to zrobić. Oto screeny z testowania dysku:

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Możesz użyć profesjonalnych programów do odzysku, easy recovery od ontrack czy R-Studio.

Próbowałem już tych programów, ale nie pomogły. Podczas odzyskiwania pojawia się  0x17 (błąd danych CRC)

Hej,

A próbowałeś czymś takim?
http://www.dobreprogramy.pl/TestDisk-PhotoRec,Program,Windows,12758.html

 

Proponowanie testdiska, komuś kto wpuścił ransomware na kompa nie jest najlepszym pomysłem. To zaawansowane narzędzie, w którym należy uważać co się robi i być pewnym co sie klika. I warto to za każdym razem zaznaczać, żeby potem płaczu nie było i niepotrzebnych żali.

Od użycia oczywiście nie odganiam, ale lepiej “znajomego informatyka” na kawę zaprosić, żeby podpowiadał/wytłumaczył.

Na tym dysku nie ma w ogóle systemu. Nie jest on mi aż tak potrzebny. Po prostu chcę odzyskać dane, bo kiedyś miałem tam ciekawe rzeczy na dysku. Jak się nie uda odzyskać - to trudno - będę żył dalej bez tych danych