Czy w nexus 4 wystarczy wymiana digitizera czy cały wyświetlacz?

Przestał mi działać dotyk na dolnej części ekranu. wsumie ten nexus 4 używam już jakieś 5 lat więc mnie to nie dziwi, ale jeśli chciałbym to naprawić to musiałbym wymienić cały wyświetlacz czy wystaczy digitizer taki jak na tej aukcji naprzykład? http://allegro.pl/digitizer-dotyk-panel-ekran-szyba-lg-nexus-4-e960-i6507988786.html

no jak chcesz sam to wymieniać posiadając małą wiedzę doświadczenie i brak narzedzi to raczej jest spora szansa że coś uwalisz.

w serwisie chcą za naprawę tego 250 zł, a tyle kosztuje dosłownie nowy N4 a nawet da się kupić za tyle Nexusa 5. Mam dodatkowy telefon, i dlatego mam chęć spróbować go naprawić chociaż lepiej było by chyba go nie ruszać, nie wiem wsumie. Z włączonym pie control idzie normalnie go używać.

Jak czujesz się na siłach :slight_smile: Poradniki i jedziesz :slight_smile: Trzeba mieć czas na spokojnie i powoli :slight_smile: Tym bardziej jak tego nie robiłeś :slight_smile:

Czyli sam digitizer, np taki jak w pierwszym poście, by wystarczył ( zakładając że mi się uda :wink: ) do naprawy dotyku? a później to już właśnie z poradnikami będę coś kombinował, tylko że w żadnym nie ma napisane właśnie co wymienić jak nie działa sam dotyk a wyświetlacz, obraz i wszystko jest okej. stąd to pytanie :slight_smile:

od ekranu odkleić digitizer to z regóły jest problem chodz nie wiem jak nexusy mają ale pewnie tak samo :slight_smile: