Czy w Pekao24 jest opcja powiadomień e-mailem?

(kamil_w) #1

Korzystam z usług banku Pekao s.a. i zauważyłem, że na ich stronie Pekao24.pl jest możliwość włączenia powiadomień o transakcjach poprzez sms, ale nie znalazłem nigdzie sposobu na włączenie powiadomień poprzez e-mail. Czyżby takiej opcji nie było? Wcześniej korzystałem z usług baku BPH, ale po fuzji banków "zostałem przejęty" przez Pekao. Z tego co kojarzę w BPH opcja powiadomień poprzez e-mail istniała, a Pekao miało po fuzji ponoć zagwarantować 100% funkcjonalności przejętego banku. W takim razie pytam się gdzie są te powiadomienia poprzez e-mail. ;/

Jeśli się okaże, że faktycznie nie ma takiej opcji, to chyba czas najwyższy na zmianę banku.

(Krzysztof 259) #2

Proponuję zadać to pytanie bezpośrednio do banku.Po zalogowaniu do usługi PeKaO 24 należy klikinąć na kontakt i tam zadać to pytanie.Na pewno dostaniesz odpowiedź.Tak na marginesie po co Ci powiadomienia przez e-mail.Dla bezpieczeństwa lepiej się zalogować do systemu i tam sprawdzić,co sie dzieje na koncie.

(tomnatom) #3

Jest taka możliwość, ale ograniczona. Po zalogowaniu się na swoje konto sprawdź zakładkę "powiadomienia SMS"

(kamil_w) #4

1. Taka czynność jest do zaakceptowania jeśli dostaje się przelew raz na jakiś czas. Jeśli przelewów zaczyna pojawiać się więcej ciągłe wchodzenie na stronę pekao24.pl jest męczące i niewygodne.

2. Są powiadomienia poprzez SMS, ale za każdego SMSa bank pobiera 20 gr. Dużo przelewów = dużo niepotrzebnie straconej gotówki.

3. Mając internet w telefonie (pakiet 1GB w abonamencie) i skonfigurowaną skrzynkę e-mail tak, by pobierała e-maile na bieżąco, powiadomienia drogą mailową wydają się być lepsze, bo:

4. nic za to nie płacimy dodatkowo,

5. jesteśmy cały czas na bieżąco z informacjami o wpłatach na nasze konto(odbieramy maile tak jak sms'y),

6. skrzynkę sms'ową od czasu do czasu czyszczę. Mailowej nie, bo nie ma takiej potrzeby. Jeszcze długo jej nie przepełnię,

7. ...,

4 bo inne banki oferują taką funkcjonalność,

5 bo Pekao zadeklarowało, że klienci BPH nic nie stracą na funkcjonalności banku,

6 bo tak chcę!

1. Pisałem o powiadomieniach poprzez SMS w pierwszym poście.

2. Nic tam nie ma o powiadomieniach drogą mailową.

EDIT:

Zadałem. Nie odpowiadają.

(Lykanins) #5

Konto osobiste Eurokonto Mobilne w Pekao S.A. oferuje opcje darmowych powiadomień e-mail oraz płatnych sms (0,20zł).