Czy w TP-LINK TD-W8901G ADSL można podłaczyć net z RJ-45

mam pyranie czy jest możliwość w routerze TP-LINK TD-W8901G ADSL podłączenie netu z normalnego kabla internetowego Rj-45??

Nie da się ponieważ ten ponieważ ma złącze RJ-11 i ma wbudowany modem więc się nie nadaje za to polecam ci TP-Link Wr340g posiadam ten router i polecam.daję ci link do allegro jakbyś chciał więcej poczytać o tym sprzęcie http://tplink.com/pl/products/details/?model=TL-WR340G

Hej,

Na dobrą sprawę dużo zależy od tego, co chcesz uzyskać. Podłączyć możesz pod jeden z portów LAN, ale router będzie działał wtedy w trybie switch’a bądź Access Point’a i możliwe będzie podłączenie do sieci tylko jednego urządzenia - chyba że provider łącza udostępni Ci więcej niż jeden adres zewnętrzny IP.

Pozdrawiam,

Dimatheus

A ten się nadaje do sieci pppoe przez RJ-45: http://allegro.pl/tp-link-tl-wr543g-ap- … 93043.html ?

źródło: http://allegro.pl/tp-link-tl-wr543g-ap- … 93043.html

Zawsze przed kupnem można zapytać sprzedającego.

W razie potrzeby przejrzyj: wybor-routera-kablowego-kablowki-osiedlowki-upc-itp-t420294.html

Pozdrawiam.

Tego router nie warto kupować, jest to już przestarzały model, za tę samą cenę WR543G oferuje więcej, chociażby tryb AP Client Router (WISP) i QoS. Ostatnio kupowałem router dla brata WR740N, kosztował tylko 10zł więcej, niż WR340G, a posiada większe możliwości QoS, standard n (lite n), AP Client Router (WISP), WPS itp. Router, który proponujesz jest już przestarzały i nie warto go kupować, za te samą cene są nowsze modele.

Tak, nadaje się, ale możesz kupić np. WR740N.

Hej,

Dokładnie. Sam korzystałem jeszcze niedawno z tego modelu. A na dobrą sprawę szperając na Allegro można znaleźć go do kupienia w cenie niższej niż podany przez Ciebie WR543G - spójrz tutaj - nawet za nieco ponad 50 PLN. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus