Czy w tym kraju nie opłaca sie być legalnym ? ACII

Kupilem grałem i nooo pisze ze nie ma neta… tez tak macie ?

Możesz napisać jaśniej o co ci chodzi?

A przeczytałeś informacje na opakowaniu gry? Wyraźnie jest tam napisane, że gra do działania wymaga stałego połączenia z Internetem.

Być może chodzi o problem z połączeniem się do gry, czasami będzie to niemożliwe, ponieważ grupy hakerskie specjalnie uwzięły się na Ubi, i specjalnie atakują serwery w celu uniemożliwienia zabawie legalnym nabywcą, niestety jak widać zabezpieczenia DRM okazały się fiaskiem, ponieważ zostały rozpracowane. Piraci mają lepiej niż my “Oryginalni” ale przynajmniej mamy czyste sumienie. Pozostaje nam czekać na lepszy pomysł, według mnie najlepiej obniżyć ceny z 100 zł do 50 wtedy skala piractwa powinna drastycznie zmaleć. Pozdrawiam Siarczyslaw

Co do gier Ubisoftu, to w wersjach Europejskich pograć przez internet się nie da.

Witam!

Nie używam komputera do gier, ale czy dobrze rozumiem że ktoś specjalnie obciąża serwery graczy żeby legalni użytkownicy nie mogli grać, a gry z r…e chodzą bez problemu?

Myślę że rozwiązanie jest trochę na granicy prawa, ale może to by mogło działać.

1/ Jesteś legalnym posiadaczem kopii gry, masz paragon bądź fakturę tudzież inny dokument potwierdzający legalność.

2/ Prawnie możesz posiadać 1 sztukę “kopii bezpieczeństwa” (chyba że coś się zmieniło)

3/ “załatwiasz” sobie “działającą” kopie gry która w twoim wypadku jest “kopią bezpieczeństwa”

4/ :smiley:

No chyba że [-X może inni użytkownicy niech się wypowiedzą .

Pozdrawiam,

Jarosław

Zabezpieczenia biorą się z bezsilności a niewiele dają,bo prędzej,czy pożniej zostają złamane,nie zachęcają do zakupu (sam kupuje oryginały,albo CDA z pełnymi wersjami)

Nie, nie ma takiego prawa, i nigdy nie było, to tylko wymysł internautów. Nie można robić Kopi zapasowych bo to już jest piracenie. I tak dobrze zrozumiałeś hakerzy atakują serwery żeby legalni nie mogli pograć