Czy w Vista istnieje tryb awaryjny?

Czy w Vista istnieje tryb awaryjny? Jeżeli tak to jak go sie uruchamia. Wynikł problem przy włączaniu systemu. Gdy programy automatycznie sie ładują uruchamia sie program obsługujący kamerę internetową który teraz blokuje cały system (wyskakuj kilkaset zdjęć postaci z która rozmawiałem) Nie mogę uruchomić żadnej aplikacji bo komputer ciągle mnieli. Musze wyrzucić ten program z autostartu ale jak? Pomocy :frowning:

Tak samo jak np. w XP. F8 przed ładowaniem systemu.

Wielkie dzięki :slight_smile: A jak usunąć wpis z autostartu ten wadliwy program? Czy mogę edytować autostart wogule?

Start -> uruchom -> msconfig -> zakładka “uruchamianie”

A czy mógł byś mi powiedzieć czy gdy zrobię Start -> uruchom -> msconfig -> zakładka “uruchamianie” Będę mógł skasować wpis z wadliwym programem? Jeżeli tak to jak mam wykonać tę czynność

DeadOrAlive wielkie dzięki =D>

W msconfig w zakładce uruchamianie odznacz przy aplikacji, która uruchamia się ze startem systemu (tą która powoduje komplikacje).

DeadOrAlive , DeadOrAlive , DeadOrAlive ,

Hej jestem ci wdzięczny za pomoc Ale wynikł głupi problem nie mogę uruchomić trybu awaryjnego Gdy naciskam F8 przy uruchamianiu systemu Vista nic się nie dzieje Czy mógł byś poradzić coś na to Wielkie dzięki

witam,

nie jestem pewien ale istnieje możliwość że w twoim Windowsie jest zarejestrowany inny klawisz do otwierania TRYBU AWARYJNEGO.

Spróbuj na przykład F2 podczas otwierania systemu !

pozdrawiam

musisz nacisnąć przed uruchamianiem systemu :slight_smile:

Dzięki za rady. Przez F2 u mnie ładuje się BIOS. Przed uruchomieniem systemu też nie działa. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to napiszcie. Dzięki

To był przykład popróbuj wszystkiego… F3;F4;F5…

Istnieje możliwość, że to będzie F5, jeśli nie to będziesz musiał jednak uruchomić system normalnie i mimo trudności może uda ci sie uruchomić polecenie Uruchom, wpisać msconfig i w zakładce rozruch zaznaczyć “Bezpieczny rozruch”. Po restarcie powinien się uruchomić w trybie awaryjnym.

Oty Kosz.

A jeśli nie BootSafe

Ja mam vista home basic i mi tryb awaryjny dziala a w viście jest defender i on uruchana programy grupy autostart poszperaj tam

Czasami zdarza się tak, że po resecie komputera, klawiatura jeśli jest na USB to nie reaguje. Dopiero kiedy system się włączy to zaczyna działać. Sam tak mam, więc do takich sytuacji czasem lepiej jest podpiąć klawiaturę ze zwykłym kablem PS2 :slight_smile: