Czy w Windows 10 tez jest problem z pobieraniem aktualizacji jak w Windows 7

Witam serdecznie, zrobiłem format w piątek i od piątku mam problem z aktualizacjami Windows 7 po 15 godzinach szukania aktualizacji znalazło ich 257 ale wszystkie zainstalowały się niepomyślnie i znów postawiłem system na nowo i po 12 godzinach znalazło ich 257 i znów zainstalowały sie nie prawidłowo i mam już dość tego. Bo niby to tylko aktualizację ale bez nich nie chcą mi sie dwie gry włączyć a wyszukiwanie aktualizacji pobiera 2gb ramu i chce kupić za kilka dni Windows 10 i mam pytanie czy tam nie ma takiego problemu ze jak zainstaluje system to będzie mi po 12 godzin szukało aktualizacji aby wszystko dobre działało, gry itd ? Bardzo prosze o odpowiedź i z góry dziękuje. Pozdrawiam Mateusz

Witam ja  na Windows 10 nie mam i nie miałem problemu z aktualizacjami instalują się szybko. Zainstalowałem 7kę oryginał i  wyszukiwało mi aktualizacje 20 godzin i  nic nie znalazło. To  z formatowałem dysk i zainstalowałem z powrotem 10kę i wciągu niecałej godziny zainstalowałem wszystkie dostępne aktualizacje .

Na Win10 nie ma problemów z wyszukiwaniem i instalowaniem aktualizacji. Wyszukiwanie aktualizacji, oraz ich instalowanie, odbywa się szybko.

Nie ma takich problemów. Wszystko działa o wiele sprawniej, niż w 7.