Czy W7 puchnie tak jak Vista?

Witam.

Czy W7 puchnie w oczach tak jak Vista ?? Jeśli tak to czy ktoś wie czy można coś z tym zrobić ?? Nie mówię tu o zwykłym zapychaniu się systemu aktualizacjami i przywracaniem sys. bo to mam powyłączane, a wszystkie gry itp instaluje na innych dyskach. Chodzi mi czy przy samej codziennej pracy (przeglądanie neta ,gg, oglądanie filmów) też gromadzi w sobie tyle nie potrzebnych plików których nie można wywalić co Vista ??

Tak bo to nie system ‘‘puchnie’’ tylko programy które do tego używasz(pamięć przeglądarki,archiwum gg,miniaturki plików video),

a te pliki można jak najbardziej usunąć.

wszystkie historie mam powyłączane . a vista rozrosła mi się do prawie 30gb i nie pomagały żadne programy do czyszczenia .po “przestudiowaniu” tematu dowiedziałem się że Vista tak ma że chomikuje śmieci których nie można usunąć i z dla tego pytam czy W7 też tak ma ?? chyba żę się mylę ale z tego co czytałem to tak właśnie jest

Zapewne chodzi o folder winsxs :stuck_out_tongue:

Seven nie puchnie tak jak vista :stuck_out_tongue:

Poczytaj troche o folderze winsxs w google 8)

W końcu konkretna odpowiedź na moje pytanie :smiley:

Faktycznie chodziło mi o ten folder , w viscie dochodzą one do 30-40gb

W moim przypadku folder winsxs zajmuje 7.68GB po 8 miesiącach użytkowania.

W win7 było około 4-5GB,ale trzeba powiedzieć że seven używałem tylko przez 3 miesiące by porównać czy warto się przesiąść z visty.

Też szukałem rozwiązania tego problemu i nic nie znalazłem.Więc w panelu sterowania wybrałem opcje ‘‘Olej to’’ :smiley:

W lapku mam dysk 320GB,w desktopie 2x320GB z dziadkiem XP ale ju niedługo zastąpi go Windows7 i niechaj winsys rośnie na chwałę Microsoftu :wink: