Czy Wam też buforują filmiki na youtube?

Witam jak w temacie;/

Kurcze u mnie od dwóch dni ,buforowanie jest jak coś oglądam na youtube, u was tez ?

Buforowanie oznacza, że filmiki się ładują. Prawdopodobnie Tobie chodzi o to, że się nie ładują. U mnie jest wszystko OK, a więc to problem po Twojej stronie. Sprawdź w innych przeglądarkach, zainstaluj flasha.

Rzeczywiście masz racje mała :slight_smile:

Kiedy oglądam przez Google Chrome na youtube wszystko długo się ładuję…

Teraz zainstalowałam przeglądarkę Firefox-a i na youtube wszystko śmiga ok.

Posiadam także zainstalowanego flasha, i według Ciebie co musze doinstalować do Chrome aby tak śmigało jak na firefox-ie?

Kurcze lubie Chrome i chciałabym go dalej używac jak firefoxa ,tylko co jest nie tak … :?

nie znam sie na chrome, bo firefox jak widzisz jest najlepszy i nie masz problemow…

ja bym calkowicie usunal chrome, dokladnie jakims programem np Revo Uninstaller Pro i zainstalowal na nowo… swierzak zapewne bedzie dobrze chodzil

ojj… okazuje się ze na firefox-ie też jest to samo, co na chrome ;/

Kurcze a necik mam szybki dośc i na pewno od niego to nie jest …

Dodane 07.01.2012 (So) 22:07

tak uczyniłam ,i nadal to samo.

Niektóre filmiki tak mają i niektóre dni :x , czasami tak po prostu jest że youtube nie chce za bardzo się buforować, czasami pomaga zmiana rozdzielczość na niższą lub wyższą, jak że są one chyba przechowywane na różnych serwerach.

Faktycznie, problem jest znany i powszechny - niestety i ja znalazłem się w gronie osób, które mają problem z buforowaniem. Nic nie wyczarujesz, po prostu trzeba się z tym pogodzić i wybierać materiał i odtwarzać w różnej rozdzielczości bo chyba tak jest, że są na różnych serwerach są przechowywane i faktycznie czasem to, co np. na 360p chodzi niepłynnie na 480p chodzi bez zająknięcia :smiley:

Zgadzam się z Wami.

Kiedy teraz weszłam na Youtube z rana i oglądam filmiki przez przeglądarkę Google Chrome i Firefox to jednakowo śmigają i się nic nie przycina :slight_smile:

Wina jednak chyba jest po stronie serwera na Youtube :wink:

Pozdrawiam!