Czy warto doinstalować AdBlock Filterset.G Updater do FF 3.5

Witam. Czy do Firefoxa 3.5.1 z Ad Block Plus warto doinstalować AdBlock Filterset.G Updater ? Co tak naprawdę robi ten AdBlock Filterset.G Updater ?

Oraz pojawia się problem. Zaloguje się na np. forum. Następnie daję wyczyść historię przeglądania. Wybieram “wszystko” w szczegółach zaznaczam wszystko. Daję OK. Wyłączam przeglądarkę, odpalam na nowo i jak wejdę na forum to czeka już na mnie mój login i hasło w okienkach. Co z tym fantem zrobić ? Chyba tylko wyłączyć zapamiętywanie haseł.

Wystarczy przeczytać na stronce tego dodatku że jest nie zalecane instalowanie go wraz z AdBlock Plus,wniosek nasuwa się sam,po za tym w opisie tego dodatku jest informacja która,mówi o wartości historycznej wyżej wymienionego dodatku.Wpisz w szukajkę hasło “filtr do Adblock” i dostaniesz masę pożytecznych informacji.

mówi o wartości historycznej wyżej wymienionego dodatku.

Co ?

Adblock Filterset.G Updater to dodatek do rozszerzenia Adblock oraz Adblock Plus, które automatycznie pobiera co 4-7dni nowe filtry antyreklamowe zwane Filterset.G. Podczas uaktualnienia możemy wybierać filtry, które chcemy zainstalować. Oprócz tego rozszerzenie to pozwala nam tworzyć własne filtry.

http://www.eprogramy.net/

To jest dodatek do dodatku :slight_smile:

Odniosłem się do tego opisu:Klik,w “wiki” pisze to samo.Jeżeli się pomyliłem to przepraszam.

Nie warto tego instalować.

Jest to wyłącznie dodatkowa, automatyczna subskrypcja filtrów do Adblock Plus. Jak wiadomo w Adblock Plus i tak można (a nawet trzeba) ustawić własne subskrypcje.