Czy warto i skąd pobrać Cyberpunk 2077?

Fatalna jak fatalna, swoje zarobili :slight_smile: Z ich punktu widzenia gra się sprzedała dużo zarobiła i szybko znudziła :smiley: Prawdziwy majsztersztyk :smiley:

Fatalna w sensie wizerunkowo a nie finansowo. Wiadomo, że podobno koszt produkcji zwrócił się z samych peorderów już. Jednak utrata twarzy i zaufania budowanego latami była bolesna dla marki. Akcje leciały na łeb.

Ja bym nawet chciał w to wierzyć ale pewnie 4 lata od premiery wszyscy zapomną, ile razy to już ludzie przejechali się na preorderach

Nic nigdy nie ściągałem z dystrybucji cyfrowej dlatego taki ubaw :grinning_face_with_smiling_eyes: Wcześniej miałem prędkość neostrady max. do 3Mb/s downloadu to tylko ściągałem pacmana i super mario więc teraz trzeba korzystać:) To tak jakbym przesiadł się z Fiata 126p na Bugatti Chiron.

Z drugiej strony co aktualnie ma cd project?

Wiedźmina, którego chyba przemielili całą fabułe.
Może wyjdzie jeszcze dodatek? chociaż już dużo osób przestało grać
Cyberpunk dobijają na wyprzedaży ale już to nie jest do ruszenia.
Gwint? Jakiś mały odsetek w to gra,

Są pogłoski, że planują zrobić z wiedzmina lub cyberpunka multiplayera.
Moim zdaniem z cyberpunka nie zrobią drugiego gta więc to jest strzał w stopę (oczywiście mogę się mylić), a opcja z wiedźminem i multiplayerem też tego nie widzę. Widzmin był dobry przez fabułe, a multiplayery ich nie mają… Najwyżej wyjdzie coś w stylu Witcher Battlefront

Jak dla mnie to nie to, że akcje spadły tylko skończył się bum i zrównały się z normalnym poziomem

@aesereht Doceniam Twoją opinię i po części się z nią zgadzam. Jednakże chcę wyrazić, że według mnie błędem myślowym jest porównywanie CP2077 do serii GTA. Można zauważyć, że znaczna część graczy to robi, zapewnie dlatego, iż można w niej chodzić i jeździć autami. Ja osobiście dostrzegam wiele różnic. Multiplayer w CP2077 nie musi być zaraz pseudo GTA Online a rządzić się swoimi prawami

Oczywiście masz rację, choć z ciekawostek zupełnie nieistotnych z naszego punktu widzenia, Steam nie jest największy. Należący do Tencent chiński - cyt za Wiki „WeGame ma już ponad 200 milionów aktywnych użytkowników (w porównaniu do 125 milionów na Steamie)”. Nawet swojego cyberpunka mają Tencent Reveals New Cyberpunk Game 'SYN' :sunglasses: choć jak dla mnie, nasz wygląda fajniej.