Czy warto i skąd pobrać Cyberpunk 2077?

Jak podpowiecie na której platformie kupić Cyberpunka 2077- GOG, Steam, Origin czy innej? Czy jest jakaś różnica? Teraz gra kosztuje stówkę warto ją kupować - nie ma już tyle błędów? Mój komputer niby w rekomendowanych zaleceniach w Can You Run It ma wszystko na zielono. Na allegro są nawet po 10 zł, ale czy to wszystko jest legalnie czy będę miał aktualizacje/poprawki jeśli bym kupił na tym serwisie i czy wszystko wtedy działa jak należy?

Dziwne pytanie. GoG, steam, origin, epic nie ma zbytnio różnicy chociaż steam ma najlepiej zaimplementowany system achivmentów. Jeżeli masz na epicu jakiś kupon na 40 zł to wyjdzie najtaniej, ale inaczej to raczej steam.

Historycznie dla polski najniższa cena na stemie to 99,5 zł. Jeżeli ktoś kupił z innego regionu i sprzedawałby w polsce (co by było łamanie eula) to nadal 50zł byłoby zbyt niską ceną. Więc jest to jakiś przekręt z udostępnianiem gry na koncie, a konto zapewne jest z regiony rosyjskiego/argentyńskiego czy chińskiego

Te po 10 zł to inaczej sprzedaż danych dla jednego konta wielu użytkownikom i nie jest to legalne jak i na 100% będziesz miał problemy z dostępem do gry

Dokładnie, tak nie rób! Kup sobie na Steam’ie od Valve.

Lub dowiedz się kto ze znajomych ma konto na GOG by ci pożyczył :wink:

Łał ale dupa

Hmm, pożyczanie?? Może co jeszcze kupi za czyjąś kartę…

Czyli na Steamie również wszelkie aktualizacje/poprawki/patche np. do CP 2077 można będzie dociągnąć podobnie jak w GOG?

a czemu miałoby nie być na steamie patchy??

a co do ceny to już po koło 70-80 pln chodziło na promocjach:

Aktualizacje na wszystkie platformy wychodzą w tym samym czasie

Na GOG masz teraz -50% na grę - 99,49 zł.

Aktualnie wszędzie jest -50% :wink:

Na GOG jest grosz taniej :wink:

199/2 = 99.5 czyli GOG nie umie w matematykę jak sprzedaje za 99 lub 99,49 zł.

Można jeszcze troche przyoszczędzić

Klucz do GOG-a za 82zł

Kupiłem CP2077 na platformie Steam Valve przez opcję przelewy24 wybierając SGB Bank, ale ja mam konto w innym banku. Wprowadziłem więc podane dane tj. tytuł przelewu, nr konta, itp. do przelewu bezpośrednio logując się do swojego banku nie za pośrednictwem przelewy 24. Nie wiem czy zrobiłem dobrze. Kasa poszła z mojego konta a nic nie mam. Na steamie w zakładce niedawne zakupy jest informacja o niepowodzeniu transakcji:
Te transakcja nie została sfinalizowana, ponieważ Steam nie mógł zaakceptować płatności od twojego usługodawcy płatności. Jeżeli zobaczysz obciążenie za tę transakcję na wyciągu z konta bankowego, to zostanie ono usunięte, gdy usługodawca płatności rozstrzygnie swoje transakcje. Steam nie zaakceptował środków za ten zakup.
Wysyłałem rano do pomocy technicznej informację z wyjaśnieniem i dowód w postaci pliku z potwierdzeniem z banku o wykonanej operacji, ale nikt nie odpowiada. Tak samo do serwisu przelewy 24 posłałem, ale też nikt nic. Kasa przepadła? Można tam gdzieś zadzwonić?

Jak nie został zakupiony produkt to kasa wróci po kilku dniach.

Wszystko już ok. CP 2077 ściągnięty w 15 min. - max. prędkość pobierania 78 MB/s :slight_smile: Czyli ta wersja ma już wszystkie aktualizacje, które do tej pory wyszły?

Kupujesz grę w największym internetowym sklepie z grami - oczywiście, że jest pełne wsparcie dla gry łącznie z obecnymi i przyszłymi aktualizacjami.

Chyba że wejdą w tryb cebuli z płatnymi DLC (że nawet potwierdzony datą preorder nic nie zmieni).

Naprawdę nigdy nie kupowałeś z dystrybucji cyfrowej gier?

Po fatalnej premierze CP2077 i po spadku PRowych notować CDPR bardzo wątpię by to zrobili teraz gdy zaczynają mozolnym tempem odbudowywać swoją markę po przykrej wpadce.

Rabit widać nie kupował lub tak małe tytuly, że nie miały nawet hotfiksow.