Czy warto instalować Windows 10 na tym komputerze?

@Marcin1025 Dziś będę pobierał Windows 10 i sprawdzę jak będzie działał. Może i Procesor już jest leciwy ale mi on zupełnie wystarcza bo gram tylko w CS:GO i siedzę na internecie.

Po co kupować?
Jeżeli masz na nim Win7 to ciągle możesz zaktualizować, oczywiście za darmo.
Komputer trochę odżyje i ma szanse jeszcze lata posłużyć.

Po pierwsze, to nie oczerniaj kogoś, kogo nie znasz i nie wiesz, jakich kopii systemu operacyjnego używa. Mówisz, że nie oszukam nikogo bajaniem? Pewnie masz rację, a to dlatego, że nikogo nie próbuję bajać. Mój komputer z Windows 7 nie miał żadnej awarii od (nie pamiętam kiedy), podczas gdy wszystkie z Windows 10 na pokładzie zaliczyły już wiele. I zanim napiszesz, że nie, to pamiętaj o wadliwych aktualizacjach, które mordowały komputery masowo.

Co do roku Linóksa. Ne pozostaje mi nic innego, jak uśmiechnąć się w Twoim kierunku.

Nie używasz dychy to nie zabieraj głosu na jej temat.

Przez moje ręce przechodzi wiele komputerów i siedzę w tzw. branży. Komputery z W10 nie są bardziej awaryjne niż maszyny z innymi systemami :stuck_out_tongue: Trafiły też do mnie maszyny gdzie padło ubuntu ale jakoś nie wysnuwam wniosków o awaryjności tego systemu.

A propos, idąc tokiem twojego rozumowania, skoro mnie nigdy Vista nie pokazała BSoD, czyli mam rozumieć jest to wg ciebie lepszy OS niż W7 ?? :smiley:

My wiemy swoje a hejter który nie używał bo naczytał się niepochlebnych opinii sobie podobnych wie swoje.