Czy warto jeszcze kupować xboxa 360?

Witam

Przymierzam się do zakupu nowej konsoli xbox 360 z allegro ale nie wiem czy jeszcze warto bo za niedługo mają przedstawić 720. Proszę o poradę czy warto czy lepiej się wstrzymać z kupnem.

Pozdrawiam

warto jeszcze kupić ponieważ masz dużooooo gier, a na nowego ? słabo z gierkami =D>

A jak przedstawią 720 to nie licz od razu na “tańsze” gry :slight_smile: Lepiej zainwestować w sprawdzony sprzęt i masę dostępnych gier do niego :slight_smile:

a jak z wspieraniem konsoli tzn supportem od MS czy przewidziany jest jakiś czas

Warto z jednego powodu:

a jakiś inny powód oprócz GTA :stuck_out_tongue:

warto, na poczatku bedzie malo gier na 720, bedza wyzsze ceny. Z x360 bedziesz mial pozytek jeszcze przez kilka lat :slight_smile:

a czy to prawda że PSN jest dużo lepszy niż XBL

Niekoniecznie, chociaż w Polsce ze względu na cenę XBL może być gorszy. Ale słyszałem też takie opinie że na PSN siadają serwery, a nic takiego nie zauważyłem na 360.

Jeżeli chcesz porównywać PS3 z Xboksem, to moim zdaniem bierz 360 ze względu na hardware.

Co do tematu, to jeśli chcesz kupić to nie zwlekaj bo kupno będzie się opłacało jeszcze tylko przez kilka miesięcy, może krócej.