Czy wArto KASPRA 2009?

tylko nie pisac że temat był lub google.pl !!Słyszałem że KIS2009 jest dziurawy czy to prawda ?bo mam GDATA ale troszke przymula !może ktoś wie jak ją ustawić?

1.Caps Off

2.Przetestuj sam

3.Chcesz wersję IS, czy av.

:slight_smile:

KIS

Dozamet1, edytuj swój post zgodnie z poniższym …inaczej temat -> kosz.

Wyłącz silnik Avasta

Wracając do tematu to powiem, że nie warto. KIS 7 wypada pod tym względem znacznie lepiej :slight_smile:

pod jakim względem? używasz 2009 że tak twierdzisz? Myślałem nad przesiadką na kisa 09 ale nie wiem czy warto…

Tak w ogóle to kaspersky ma słabiutkiego firewalla, może lepiej wziąść kaspersky av + jakiś darmowy (lub nie) firewall :?: :slight_smile:

mówicie ze 8gorsza od 7?!ja 7nie lubułem!wiec zostaje przy GDATA ma kaspra+avast i nawet nawet firewall dobry!po konfigiracji ze strony GDATA dało się odczuć że zaczoł chodzić lepiej!

Dokładnie. Zainstalowałem KIS 8 zaraz po jego polskiej premierze, na XP i Viście. Wygląd zdecydowanie ładniejszy, ale ja nie widzę w nim żadnych innych plusów. Całkowicie inny interfejs, ciężko znaleźć coś konkretnego, ikonka w trayu nie animuje się w momencie skanowania dysku, “zapychała” mi się pamięć - proces avp.exe miał wiecznie ~500MB :o

i dziwnym trafem rozsypała mi się Vista, pomimo, że niemal w ogóle jej nie włączam.

Niemniej jednak z ciekawości spróbowałbym zainstalować KIS 8, może akurat komuś z was się spodoba.

Opowiadacie, mam Kaspersky Internet Security 8.0 i jest lepszy od 7. Pożera mnie zasobów, skanowanie przyspieszono o 75%, przebudowano interfejs, program automatycznie ocenia plik *.exe przy uruchomianiu i dodaje go do odpowiedniej strefy… nie chce mi sie wypisywać wszystkich zalet, szczegóły dostępne na stronie Kasperskiego. Jak ktoś nie dostosuje programu do swoich potrzeb to bedzie mulil. Jakie luki? Pokaz info.

Dajcie spokój, każdy wybierze to co mu się będzie podobać. Mi osobiście kasper nie odpowiada. Nie ma w nim nic rewelacyjnego, niektórzy szukają jego zalet na siłe, tylko dlatego, że to jest kaspersky. :slight_smile:

Tym co wypisują producenci AV na swoich stronach nie ma się co przejmować ,bo wszyscy piszą ,że ich produkty są naj …

jedynym sposobem oceny skuteczności są testy porównawcze AV robione na tysiącach wirusów np. przez laboratorium AV

http://www.av-comparatives.org/

mierzyłeś to stoperem, czy tylko gdzieś przeczytałeś ??

u mnie KIS 7 “zjada” w tym momencie ~18MB pamięci, w porywach 86MB. KIS 8 dobijał do 550MB przy normalnej pracy komputera.

Coś mi się wydaje, że za dużo się naczytałeś, a swojego zdania nie masz.