Czy warto kupić "gotowca" z Allegro?

Tylko czy gdybyś nie wliczył w cene pierwszej wymiany, to czy nie wyszłoby taniej złożyć w 2011:)

Chyba po prostu lubisz coś zmieniać w kompie :slight_smile:

Jeśli nie wyniosłeś z domu, to naucz się tutaj kultury. Nie istotne jaką masz wiedzę i czy masz rację, miej szacunek do rozmówcy.

Takie teksty zachowaj dla rodziny.

Szambo z portalu coraz bardziej zaczyna się przelewać chyba…

1.Poszukaj sobie kretynów w rodzinie.
2.Chcesz mi ubliżać szczeniaku to zapraszam osobiście, będziesz taki odważny jak po sieci?

A dla dwurdzeniowych dwuslotowe?
Teraz pokaż wszystkim płytę od z400 z czterema slotami ram.

BTW, komputer o którym rozmawiamy https://komputerymarkowe.pl/9031-thickbox_default/hp-z400-workstation-xeon-quad-core-333ghz-w3580.jpg
Ile widać slotów?

O ile dobrze kojarzę płyty dla Z400 występowały w kilku wariantach.
A Xeony pod Socket 1366 to tak naprawdę dwie serie nie zawsze ze sobą kompatybilne (starsza 45nm i nowsza chyba 32nm).

Jaki wpływ ma na to chipset?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Małpa obrzuca błotem zamiast użyć argumentów.

Ktoś wzywał w sprawie bana? Albo się uspokoicie, albo inaczej porozmawiamy. @Panicagaming piję głównie do Ciebie.

1 polubienie

Dobra, Ty się później pogimnastykujesz jak będzie temat, że 6rdzeniowiec nie odpala w z400.

Skoro o argumentach mowa: z tymi komputerami serwerowymi jako do gier pamiętajcie jeszcze o jednej rzeczy: pojedynczy watek. Niektórzy mówią, ze AMD Ryzen jest gorszy od Intela bo mu z 5% mniej wydajność 1 wątku wychodzi, a co powiedzieć w przypadku Xenonów, które do AMD tracą po 15-20%?W pewnych grach, które nie potrzebują 12 wątków, ale mniej solidniejszych, to będzie bolesny problem.

Te Xeony doskonale sobie radzą z grami.
Gram na 2x X5650.
BTW, moja stacja według specyfikacji ma 2 Xeony dwu lub czterordzeniowe i do 24GB ramu.
Jakim cudem upchałem tam 2x X5650 i 32GB ramu?
Dodam więcej, mogę wepchać do 96GB, tanio ale po co…
Jak?
Po prostu działa.
Nie musi być ujęte w specyfikacji.

Pamiętajmy też że na maszynie za 1200 nikt nie pomyśli nawet o graniu w 4 czy 8k.