Czy warto kupić HTC One X?

Witam, otóż myślę nad przerzuceniem się z starego już telefonu Nokia 5530 XM na HTC One X. Napotkałem już wiele dobrych opinii na jego temat, cena też jest przyzwoita (1399 zł w Euro rtv agd) jednak nie wiem, czy nie ma czegoś lepszego za podobną cenę, chce dobrze zainwestować pieniądze :slight_smile: Do wydania mam 1450 zł, jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to bardzo bym prosił. Telefon kupuje pod kontem wydajności, aplikacji, ogólnie do zabawy :wink: Z góry dziękuje.

Jakość wykonania w porządku, aluminium więc lepiej niż w galaxy s3. Procesor to jednostka 4-rdzeniowa, więc w grach zauważalnie grzeje się, bateria trzyma 1 dzień, za to mamy wygodę przy korzystaniu z internetu w androida 4.2 z sense 5.

Z innych propozycji możesz popatrzeć na Galaxy s3, Nexus 4, LG 4X HD.

W skrócie: telefon wydajny, dobry system. W prawdzie trzyma na bateri 1 dzień ale to jak wiekszosc smartphonow

Sprawdź też allegro - możesz znaleźć taniej modele nieużywane na gwarancji. Ze swojej strony polecam Nexus 4. Wyjdziesz na tym lepiej i taniej, bo można kupić nowy do 1300 zł na allegro. Jeśli chodzi o cena/jakość ciężko o coś lepszego.

Zgadzam się z kolegą michel666pl - Nexus 4 będzie jeszcze długo wspierany i zawsze jako pierwszy będzie otrzymywał aktualizacje. HTC One X już staje się modelem powoli zapomnianym. Do tego jego wykonanie. Już w kilku tematach na tym forum to poruszałem. Telefon sprawia wrażenie solidnego, ale niestety tak nie jest. Szczególnie jeśli przejdzie jakąś naprawę. Po wyjęciu modułu LCD z dotykiem korpus jest niesamowicie miękki. Wymienialiśmy klientowi właśnie cały front i nie polecam tego modelu.

Nexus 4 zdecydowanie lepiej wypada pod względem wykonania, parametrów i wcześniej wspomnianego wspierania przez Google. Jedynie pamięć 16GB może być dla niektórych mała. Dla mnie osobiście jest wystarczająca.