Czy warto kupić kartę dźwiękową do grania?

Siemka jestem graczem Counter Strike GO oraz lola i mam pytanie czy dokupienie karty dźwiękowej np tą : http://allegro.pl/asus-xonar-dgx-wzmacniacz-sluchawkowy-dla-graczy-i4470317853.html  polepszy jakość dźwięku w grze ? tj. np słyszalność kroków itp. Słuchawki to Steelseries siberia v1 a obecna karta to zintegrowana Realtek. Czy taka wymiana jest opłacalna ? czy nie warto kupować ? 

 

Co najwyżej kup se bardzo dobre słuchawki. Nowa karta dzwiękowa dodaje pierdoły typu 5.1 coś tam coś. ( Jeśli nie to mnie poprawcie). Kup se słuchawki nie koniecznie gejmerowskie byle by dobre a zobaczysz ;) 

Zajmujesz się jakoś bardziej grą w CS Go ?? Czyli w klanie, coś tam grasz wyżej ??

Słuchasz czasem muzyki ??

Czy opłaca sie czy nie ciężko powiedzieć, na pewno wzrośnie wydajność dźwięku i poprawi go w znacznym stopniu, co na pewno przełoży się na odsłuch w grze, czyli jak powiedziałeś kroków, bo można pobawić się basem i innymi pierdołami, co do wyraźniejsze dźwięki, w połączeniu z całkiem przyzwoitymi słuchawkami.

Tak samo karty dźwiękowej, też nie wymienisz za rok tylko ci posłuży dobrych kilka latek, a i nawet do kolejnej wymiany sprzętu.

Co powiem czy warto czy nie warto, to należy decyzja do ciebie, ja gdybym miał wybierać dla siebie myślę ze bym postawił na dźwiękówkę, bo może się przydać, tym bardziej podana przez ciebie nie ma wygórowanej ceny a jest całkiem całkiem.