Czy warto kupić neostradę

Mam taki internet i takie problemy z nim: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=183099 zastanawiałem się nad kupnem neostrady 1Mb/s. Tylko jest mały problem: mieszkam na wsi i nie mam podłączonego kabla od słupa do domu. Więc pytam się forumowiczów czy może ktoś wie ile by takie podłączenie kosztowało? I ile musiałbym płacić tak naprawdę za tą neostradę?

Jeśli nie masz telefonu w TPSA musisz płacic ok.30 zł do abonamentu za utrzymanie lini.Mam Neo 512 i czasami cos sie psuje ale mieszkam w Polsce a tu sie nie dba o klienta.0800102102-zadzwoń i zapytaj połączenie nawet z budki jest darmo.

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/internet_w_domu/neostrada_tp/

mich@l2312 ja bym Ci odradzał. Głowny tego powód to ceny. :? Wejdź na neostrada.pl, a potem na netia.pl i zobaczysz różnice :slight_smile:

No dobrze nawet jakbym wziął na przykład netię to i tak zawsze dochodzi koszt montażu tego kabla

a jakbym chciał założyć neta w netii to też płace za utrzymanie lini no nie?

W netii chyba nie ma możliwości założenia samego internetu, ale tani abonament telefoniczny jest za 41zł

Jak chcesz bez telefonu to polecam Chello

w netii jest juz mozliwosc samego internetu

Jeśli tak to bierz netie :smiley: Chyba że masz możliwość mieć kablówkę. Ja mam net przez kablówkę w TESAT i płacę 99zł (w tą cenę wliczony jest telefon, najlepszy pakiet telewizyjny no i oczywiście internet) :mrgreen:

Chłopie on mieszka na wsi !!

a te całe TELE2 ??

PS. polecam netie :slight_smile:

netia, tele 2 TO BADZIEW! !!

a tak przy okazji jak by mi dali do wyboru

neo 2mb oplacone do konca zycia

czy

netia 1mb tez oplacone

to bym wybrał netie

dlaczego?

wstyd miec neo i dzieci neo mają neo

PS.jeszcze nie słyszałem “dzieci netii” :smiley:

PS2. chyba za duzo razy napisalem neo

PS3. to taka konsola :stuck_out_tongue:

Chyba zrobiłbym tak samo :mrgreen:

a ja bym wybrał Neo w dupie mam to jak sie to zwie ważne że działa NAPRAWDE 24 H na dobę nie psuje się nie zacina nie ma limitów

A co do dzieci neostrady to jak was czytam to wiem jedno już niedługo powstanie pojęcie “Dzieci Neti” BO TAKICH IDOT to już dawno nie czytałem.

kolejne dziecko neo :?

Kolejne Dziecko Neti.

Właściwie nikt jeszcze nie odpowiedział na pytanie autora temat, więc ja to zrobię.

Gdy już założysz linię TP wcale nie musisz zamawiać Neostrady. Oprócz Neo masz do wyboru np. Netię (przez linię Telekomunikacji).

Cennik Netii.