Czy warto kupić Nokie LUMIE 520?

Chodzi mi dokładniej o to czy warto kupić ten telefon (czytałem że w tym przedziale cenowym jest najlepszy) ale posiadam teraz LG L3 E400 (Podobno też najlepszy xd) i nie wiem czy zakupić nokię. Jest dużo lepsza od l3 ? Czy to mi się nie opłaca? L3 powoli zaczyna mnie denerwować ponieważ zaczyna łapać ścinki i dużo aplikacji na niej nie działa. Czy Nokia lumia ma lepsze oprogramowanie ( czy WP lepszy co do płynności ) i czy nokia jest lepsza pod względem parametrów typu procek? (do gier np AA)

WP jest o wiele płynniejszy niż android, więc jak stawiasz na płynność - zainteresuj się tym modelem. 

Bez przesady z tym “o wiele płynniejszy”. Windows Phone bardziej skutecznie maskuje momenty zamyślenia przez animacje. Na 512 MB RAM jest także mocno ograniczony w kwestii wyboru i korzystania za aplikacji, te po prostu wymagają tych 1 GB pamięci.

 

Tak czy inaczej za 300 zł, wśród nowych telefonów nic lepszego nie dostanie.

Racja 512ramu to trochę mało. Mam l520 i chodzi płynnie, ale często brakuje ramy, bo wszystko od nowa się ładuje np strony internetowe podczas skakania po zakładkach lub cofania. Ciągle wznawianie czy ładowanie się aplikacji. Na telefonach z 1GB ram to dużo mniejsze. A do tego dwa rdzenie procesor, to staruch, grzeje się strasznie. Dużo lepszy jest snspdragon400 4 rdzenie. Polecam kupić chociażby te najtańsze lumie typu l435/ l532/l535 ale one mają snapdragona 200 minimalnie gorszy, ale nie grzeje się i płynniejszy

Ale warto zostawić LG L3 E400 dla Lumi 520 ? czy zbierać na lepszy model ?

L520 jest bez porównania lepszym modelem.

Jeszcze jedno pytanie ile miejsca ma lumia 520 i czy ma wejście na dodatkową kartę pamięci ? z góry dzięki :wink:

Ma slot SD i 8 GB wewnętrznego dysku.

wymieniłem lumia 520 bo:

wieszała sie

nie dało sie odebrać telefonu

ciągle odpadał tylny panel i wypadała bateria

i inne drobne usterki takie jak serwis 2x w ciągu 6 miechów guzików od blokady klawiatury + 1x od aparatu…

zbyt budżetowy telefon

 

nie polecam

Przez własną nie wiedzę go uszkodziłeś. Mam ten model i zero problemów od 10 miesięcy.

Trzeba potrafić zdjąć obudowę, bo tak się przyciski uszkadzają.

Nigdy mi się nie zawiesił. Nie wiem jak ci się udało. Pewnie aktualizujesz system przez ota a trzeba było wgrać przez program odpowiedni

Prawda jest, że wiele L520 idzie na serwis. Więc nie jest to wina użytkownika :wink:

Gwarancja obejmuje uszkodzenie klawiszy, czego niektórzy nie wiedzą a ci co wiedzą oddają. Wadą może tu być wadliwie przylutowane switche.