Czy warto kupic nowy sprzeciak?

http://tnij.org/ivl4

Ja polecam Benq G2420HDBL i Benq G2222HDL. Ten większy posiadam i jestem bardzo zadowolony. Oba monitory są podświetlane diodami LED, więc zużwają mało prądu, kąty widzenia przyzwoite jak na matrycę TN, cena atrakcyjna.

… po co Ty mu każesz kupować nowego procka jak ma dobry?.. Wystarczy go podkręcić do około 3 Ghz i bedzie śmigać …

ja sam mam intel Pentium Dual CPU E2140 1,6 Ghz a śmigam na takich rach jak Bad Company bez problemu …

Nie opłaca mu się kupować nowego procka … Rozumiem za półtora roku może dwa lata ale teraz mu to starczy .

Do karty graficznej się zgodzę .

Jak chcesz kupić karte szukaj 512 minimum a szyna musi mieć 256 bit . CONAJMNIEJ

i zasilacz tak z 550W by się przydał na dalszą rozbudowę …

ta cena tych “600 zł” Ma w tym zasilacz 550W Karta graficzna i jeszcze mu zostanie :slight_smile: .

Nie słuchaj ich, nic nie wymieniaj - jak masz to sprzedać za 1300 PLN, to jest to najlepszy interes jaki tylko możesz zrobić.

Dokładnie, gdyby nie ten kupiec, to można by na tym sprzęcie pociągnąć jeszcze z rok z jakąś nową kartą graficzną.

Jednak jeśli masz za niego dostać 1300 zł, to warto sprzedać, choćby tylko po to, żeby coś lepszego za tą cenę. :wink:

A czy może da się złożyć co za 1900zł z podstawą pod Socket 1366 Intela (czyli i7), ponieważ mam możliwość kupienia nowej płyty głównej ASUS-a za 250zł (normalnie chodzi ok 600-700zł)i czy jak dołoży się jakieś 300 zł to za to da się złożyć coś sensownego ?

znaczy mam ew. 300zł pod socket 1366

Z góry dzieki

Myślę, że nie ma sensu. Musiałbyś proca kupić za prawie 1000 zł do tej płyty. Do tego na LGA1366 wypadało by kupić RAM do Triple-channel, czyli kolejne koszta.

Weź tą płytę i ją sprzedaj. :stuck_out_tongue:

ale czy to warto zawsze jakieś 300 zł wpadnie :lol:

nigdy nie sprzedawałem na allegro i nie wiem czy ludzie kupują

jak to jest z tym allegro

to jest ta płyta http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-p6t-se-intel-x58-lga1366-3xpcx-dzw-glan-sata-raid-ddr3-214399/ jak ja puszczę za 550zł to sprzedam? jak nie to za ile mam ja wystawić

Wątpie że taki sprzęt kupią na allegro .

nie oszukując się jest to już dolna półeczka

popytaj od znajomych czy nie kupią . a jak całego komputera nie bd chcieli kupić to na części ; )

pudlox’owi raczej chodziło o płytę główną, a nie stary komputer.

Na pewno ktoś kupi. Jeśli jest cały komplet z gwarancją, to tylko zrobić ładne zdjęcia, opis i płyta się na pewno sprzeda.

dokładnie chodziło mi o to o czy mówi bart25 na komputer mam kupca i nawet teraz mogę wziąć pieniądze ale czekam żeby kupić jak najlepszy zestaw. był bym wdzięczny gdyby jeszcze raz bart35 mógł mi pomóc - chodzi o to czy mógł byś mi zrobić dobry opis do aukcji na allegro chodzi mi o płytę która podałem wyżej

Napisz po prostu najważniejsze informacje, co ważniejsze to pogrubioną czcionką oznacz. :wink: Specyfikacji nie musisz podawać, bo kto chce to może na stronie producenta sprawdzić (do której link możesz podać na aukcji).

W razie czego zawsze ktoś może zadać ci pytanie o przedmiot.

Płyty na LGA1366 nie są może najczęściej kupowanym produktem (na allegro jest wystawionych tylko 61 takich płyt), ale za odpowiednią cenę zawsze znajdzie się jakiś kupiec.

Co jak co, ale wątek chyba czego innego się tyczy :wink:

Jeżeli masz 1900 PLN w zanadrzu, to jesteśmy gotowi złożyć Ci naprawdę dobry sprzęt (zainteresuj się tym podrzuconym wcześniej z PurePC)

no może odeszliśmy od tematu, ale cały czas piszemy w sprawie tego samego sprzętu :stuck_out_tongue:

ok dzięki za cała pomoc

to za ile mogę wystawić ta płytę główna pod LGA1366 na allegro

to mam te 1900zł i do tego dojdzie jakieś 350zł z tej płyty głównej to akurat będzie na jakaś porządna obudowę, a i właśnie macie jakieś zdanie na temat obudów z firmy NZXT bardzo mi się podoba jedna z nich tylko nie wiem jak z jej materiałami chłodzeniem itd.

przyglądałem się i podoba mi się zestaw za 2050zł tylko jak jest z tym socketem AM3 czy to jakas przyszłościowa podstawka i jaką płytę głóna mi polecacie zamiast tej z MSI (jakoś nie ufam tej firmie) może jakaś dobra z ASUS’a

Płytę możesz wystawić na wiele sposobów. Np. od 1 zł licytację albo jak się boisz, to powiedzmy od 400 zł. Kup teraz możesz walnąć za 500-550 zł. Sam zdecyduj.

Co do obudowy się nie wypowiadam, bo niewiele mi mówi nazwa NZXT (a być może powinna).

Trudno powiedzieć co jest przyszłościowe, a co nie.

Na dzień dzisiejszy AM3 wygląda na najbardziej przyszłościową podstawkę ze wszystkich.

Nad płytą nie masz co marudzić. Pełnowartościowa, pełnowymiarowa ze wszystkim co potrzeba i za niską cenę.

No właśnie zarówno AMD jak i Intel szykują nowe podstawki. Znając Intela, zmieni ją dość szybko, AM3+ powinno trzymać długo kompatybilność z nowszymi prockami.

Obecnie wziąłbym AMD zaproponowanego w zestawie za 2050… A w obudowę nie inwestuj za dużo, bo przeinwestujesz (max. 230-250 PLN)

witam ponownie :smiley:

po tym co mi napisaliście podsumowałem sobie i złożyłem oto taki zestaw

http://www.morele.net/inventory/info/BaQpmQ/

napiszcie co o tym sądzicie, i jeszcze dziekuje tobie bart25 bo dzieki tobie starczy mi na taki zestaw bo bede miał jeszcze 450zł ze sprzedanej płyty głównej na allegro :D/

Zrobiłeś mały błąd kupując AMD .

Jest dużo wolniejszy od Intela .

Ale i tak jest Dużo … o niebo lepiej od starego ^^ i też małe pieniądze za to dałeś :))

powodzenia w użytkowaniu ^^

Dodane 06.11.2010 (So) 9:19

PS:

Zobacz tutaj . :slight_smile:

http://www.balta.pl/komputery/n_komputer.php?k=194

Pudlox, w zestawie, który podałeś jest zasadniczy błąd.

Płyta główna jest z socketem AM2+ i co za tym idzie obsługuje pamięć DDR2.

Weź np. http://www.morele.net/plyta-glowna-asro … e3-316402/

Do reszty zestawu, który podałeś nie mam zastrzeżeń.

Zaba609, Intel jest wydajniejszy, ale do 4-rdzeniowego Intela trzeba by jeszcze co najmniej 300 zł dołożyć, więc liczmy siły na zamiary.

Bart25 jakoś nie lubie ASrocka i nie wezmę go

a co myslisz o niej http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-m4a79xtd-evo-usb3-amd-790x-socket-am3-2xpcx-dzw-glan-sata-usb3-raid-ddr3-crossfire-m4a79xtd-evo-usb3-243659/ bardzo ładne komentarze ma wszystko co trzeba i jest pod AM3