Czy warto kupić Samsung Galaxy A70 za 1799 zł?

Czy jest jakiś sens pchać się w kupno samsunga A70 będzie dobry no nie wiem gry płynnie bez zacinania się na grach internecie youtube … i robił dobre zdjęcia… :wink: ???
Czy Jest coś lepszego zamiast Galaxy :wink:

Tutaj trochę jest - click

Rozumiem czytałem wszystko o tym modelu Trakman żeby się dowiedzieć :wink: a może są osoby tu które posiadają i czy polecacie ???

Nie powinno być problemu skoro mój Xiaomi Redmi Note 6 Pro daje radę, mimo, że jest słabszy. Ale w cenie Samsunga Galaxy A70 możesz mieć Xiaomi Mi Mix 2s w emipku lub Xiaomi Mi 8, czyli zeszłorocznego flagowca, który jest dużo wydajniejszy. Jest też HTC U11. Każdy z nich wydaje mi się lepszy od Samsunga, ale wybór należy do Ciebie

Plastikowy Samsung za 1800 zł z kiepskim czytnikiem w ekranie (w innej, dużo gorszej technologii, niż czytniki w S10) to słaby pomysł. Lepiej nieco dołożyć i wybrać starszego flagowca jak Sony Xperia XZ2, HTC U12+ czy LG G7 ThinQ. Ewentualnie tegoroczny Mi9 za 1899 zł jeśli lubisz Xiaomi.

1 polubienie

Ewentualnie coś starszego - Huawei P20. Mam, posiadam i zdjęcia rewelacyjne.

1 polubienie

direct39 ale Ma też skaner Twarzy o tym zapomniałeś plus Baterię 4500 Xiaomi Huawei Tego nie mają Ekran też ma duży Huawei i Xia mają zdecydowanie za małe ekrany i pewnie mniejsze są :wink: a mi chodzi o coś dużego ale w miarę :wink: no cóż już Przewałkowałem tyle tych ofert różnych marek że nadal nie wiem w tych czasach łatwo źle trafić… nie wiem a poza tym Huawei i Xiaomi Które polecacie :wink: nie mają Google play itp powinniście wiedzieć że nie warto pchać się w te marki skoro Szpiegują :wink:

Dziś kupiłem przez stronę Orange z dostawą do domu Samsunga Galaxy S10e
za w sumie 2600 zł, na 20 rat. A to cena w tanich sklepach detalicznych, za gotówkę.

Kupując na odległość zawsze masz 14 dni na zwrot w razie czego.

Xiaomi nie ma Google Play? Od kiedy niby? Ja wiem, że ma jak najbardziej.

Nie obraź się ale jesteś typowym człowiekiem ,który dał się omamić populistycznym hasłom. Po pierwsze xiaomi ma sklep play, po drugie szpiegowania nikt im nigdy nie udowodnił a jeśli nawet szpiegują to tak samo szpieguje samsung ,więc co za różnica. Co do baterii to owszem xiaomi ma mniejszą ale procesor jest bardziej energooszczędny dlatego telefon ma podobne wynik pracy na baterii a ładuje się szybciej. W tych okolicach cenowych na razie mi 9 nie ma konkurencji.

https://youtu.be/YoSYD_bO3q8 Tutaj masz to co pisałem o baterii.

Hmm Xbotekx A Zdjęcia robi jakie średnie dobre w nocy np i jak jest z wydajnością w grach no wiesz zacina się czasami czy chodzi Płynnie… :wink: hmm nie wiem o co jeszcze mógłbym wypytać nie kolego nie dałem się omamić po prostu skoro ich wykreślają ze współpracy to coś musiało być powodem i tyle Xbotekx a może Huawei albo Xiaomi Ale żeby miał Ekran Nie 5 tylko około 6 i baterię trochę większą dobre aparaty NFC i mocny procesor które poradzą sobie z każdą grą przeglądaniem neta i działaniem płynnym telefonu :wink: chyba nie ma takiego modelu co :wink:

Opisałeś mi9 swoimi wymaganiami. A z xiaomi nie zakończyli współpracy. Po za tym moim zdaniem była to decyzja czysto pod lobbystów z Appla. Po prostu kup mi9 nie pożałujesz. Mi 9 ma najlepszy procek na rynku. Bardzo dobre aparaty. I ekran od samsunga

witam

Mam Samsunga A70 moim zdaniem nie warto posiadam też Samsunga s7 i działa o wiele lepiej i zdjęcia robi dużo lepsze w A70 brak stabilizacji obrazu zdjęcia słabe trzeba się naprawdę natrudzić żeby zrobić dobre zdjęcie odcisk palca porażka nie chodzi co 10 raz odblokuje w s7 nie było problemu
pozdrawiam Artur