Czy warto kupić Se Xperie x8


(Zigzig 1999) #1

Czy warto kupić Se xperie x8.

Fajny niedrogi smartfon z androidem.

A tak a pro po czy wiecie że marka sony ericsson się rozpada.

Sony wykupił resztę akcji i będzie produkował własne smartfony dlatego nie wiem czy kupić tą xperie.


(Agatonster) #2

girian ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Shadow645) #3

co ty nie powiesz :smiley:

Dlaczego masz nie kupować? Kolega ma, całkiem fajnie chodzi do sms/neta. Bo nie wymagaj od low-endowych smartfonów zbyt wiele :stuck_out_tongue:

Jeśli myślisz o wsparciu producnta, to hohoho, SE od dawna tego nie wspiera, bynajmniej aktualizacji orpgramowania nie ma, max 2.1 oficjalnie, które po instalacji aplikacji u kolegi chodziło kiepsko. Wgrałem mu nieoficjalnego Androida 2.3 i telefon chodzi bardzo dobrze.


(ra-v) #4

Jak kupisz Xperię to co za różnica co się stanie z SE/Sony - gdyby nawet firmy upadły to telefon się nie rozleci ani nie wybuchnie;-) - nie widzę tutaj związku,


(Kamil319) #5

Na użytkowników zmiana nie wpływa, bo zachowują normalnie prawa gwarancyjne. Co do X8 to osobiście polecałbym ci któryś nowszy produkt na przykład NEO V bądź Live With Walkman. Wszystko oczywiście zależy jakimi funduszami dysponujesz i czego oczekujesz od telefonu a na pewno by to nam pomogło coś ci doradzić.

Ambasador marki XPERIA