Czy warto kupić taki komputer z allegro?

Witam, proszę o fachowe opinię na temat tej oferty. Mile widziane inne propozycję ofert używanych zestawów w granicach 2000 zł ( przeznaczenie- gry). Pozdrawiam

http://allegro.pl/phenom-ii-quad-core-x4-radeon-hd6950-1gb-4gb-ddr3-i2381013133.html sory mój błąd

Mały szczegół - nie podałeś linka żadnego.

Poza tym, nie kupuj złożonych komputerów - zazwyczaj mają bomby zegarowe jako zasilacze, kiepskie karty graficzne i tak dalej.

Karta graficzna bez gwarancji ! - według mnie nie warto .

komputer całkiem niezły dobry zasilacz karta graficzna całkiem niezła (wygląda na kupioną na allegro już jako używke) nie wiem czy nie za mocna jak na tego procka , dysk sata II co prawda pewnie z innego PC ale nie jest to jakaś wada duża ,płyta główna fajna posiada usb3.0 i od groma wejść sata3 i XFast USB obsługiwane procesory o tdp do 140W PCIE ,2x16 te płyty są dość drogie , świetna obudowa napęd jak napęd ,pamięć jak pamięć ,no procesor do gier taki sobie ale po mocnym OC jeszcze daje rade podsumowując na obecną chwilę jest dość niezły sprzęt podobny nowy sprzęt na mocniejszym intelu i3 + słabszym radeonie 6850 = 2000zł spróbuj wytargować coś taniej żeby było na porządne chłodzenie bo pewnie boxowe jest

komputer używany ale nie powinno nic się z nim stać bo podzespoły niezłe ,więc lepszy taki używany niż te inne nowe szroty oferowane przez sprzedawców z allegro

ktoś na pewno poda ci tu zestawy nowe w tej cenie to porównasz sobie potem czy warto przemyślisz i decyzja będzie należeć do ciebie

Obudowa wygląda jakby miała spotkanie ze schodami lub czymś podobnym… Patrząc na pierwsze zdjęcie.

Albo HDD wielokrotnie wyciągany, na dodatek “odwrotnie” założony :smiley:

koleś pisze że karta bez pudła a na zdjęciu jest

Grafika bez gwarancji nie budzi zaufania. Jak ma gwarancję do października '13 to nie 'całkiem nowy, ale ponad 1,5 roczny- czyli jak na kompa do kupienia to całkiem niemały wiek.

Komputer z aukcji jest mój , odpowiem na wszystkie pytania.

Naucz się czytać omg , komputer został kupiony w październiku 2011 ! Czyli ma tylko 7 miesięcy , nie budzą zaufania to twoje posty.

Komputer jest położony na biurku w celu zrobienia zdjęć , HDD nigdy nie był wyciągany , ani też nie odłączany , może jeszcze coś wiesz ? czego ja nie wiem.

Teraz żałuje że nie zrobiłem zdjęć karty normalnym aparatem , bo karta była nowa , ani razu nie używana. A co znaczy że za mocna jak na procesor ?

Pudełko jest , aczkolwiek nie wspominałem o nim bo trochę utrudniło by to wysyłkę , ale jeśli osoba kupująca sobie zażyczy to nie ma problemu.

Zapewne chodzi im o to, że procek “ogranicza” kartę, tzn. wyciągnęłaby więcej FPS przy lepszym procku (czyli się jakby “marnuje”).

cena6 , Dobra, sorry, coś krzywo przeczytałem.

Zostaje jeszcze do rozwikłania brak gwarancji na grafice. Nie dajesz nawet na nia od siebie jakiejś ‘gwarancji rozruchowej’, nie wiem cokolwiek. Równie dobrze może to być szrot odgrzewany w piekarniku. Rozumiem, że różne rzeczy mogą być tego przyczyną- tylko właśnie jak informacja nie jest podana to zaraz się zakłada te najgorsze wersje ;]

Na pewno istotną zaletą jest to, że nie jest to już teraz anonimowy sprzedawca.

złóż se sam ;]

wyjdż !