Czy warto kupić tego laptopa za 360zł?

Ma służyć do internetu i pobierania różnych oprogramowań , warto ?

Laptop 15" Viglen Dossier XT

Procesor 1,6M

Ram 512 mb

Dysk twardy 40GB

Nagrywarka DVD

Karta graficzna Intel EXTREME 2

WI-FI

4x USB

1X Parrel

1x VGA

1x PCIMCA

1x LAN

1x IEE

czytnik kart SD

zasilacz

Laptop w bardzo dobrym stanie, jedynie z wierzchu na klapie widoczne zarysowania.

Bateria wytrzymuje 1godz-1,5godz.

Do internetu OK.

Dzięki.

To nie jest dobry wybór! choć za taką cenę więcej nie można się spodziewać

________________

bilety autobusowe online

Bedzie sie nadawal wylacznie do przegladania internetu, wiec jezeli do tego go potrzbujesz, to bedzie ok.

Za tą cenę dobry wybór, ale pomyśl o wymianie RAM aby było 768 MB, trochę lepiej się pracuje i może się okazać że dłużej na baterii pochodzi.

Mówicie do Internetu? Wcale nie prawda, pracowałem normalnie na 1.7 Ghz i 1 GB RAM, nie było szybko ale dało się wiele rzeczy zrobić.

Jakich rzeczy zrobić :?:

Do internetu to znaczy do internetu :!:

Po co mu więcej RAM :?: Przeglądarka będzie się zacinać czy co :stuck_out_tongue: Chyba że zechce zainstalować Win7 to zmieniłbym na RAM 1GB.

Kiedyś miałem laptopa z prockiem Pentium Dual Core T2310 1,47 MHZ i RAM 2x512MB i na Win7 Pro chodził jak burza.

Piszę z laptopa z prockiem T5250 (2x1,5GHz) i 1GB RAM i pod Windowsem 7 potrafi momentami się przyciąć, gdy na jakieś stronie jest “bogatsze ozdobniki”, ale ogólnie się świetnie sprawdza. U mnie bateria trzyma 20 minut, ale mi to nie przeszkadza, bo jest cały czas pod prądem (i ten zaczął się psuć, ale póki co odpukać w niemalowane działa po usztywnieniu).

Osobiście bym brał, jeśli w dobrym stanie jest.

Przy takich parametrach laptopa stawiałbym na problem z dyskiem.

Miałem identyczny problem i po wymianie dysku laptop już nie zacina. Dysk z laptopa trafił do zewnętrznej obudowy i zasuwa aż miło, a w laptopie stwarzał problemy.